17 Листопада 2023
945
![Мешканців Чернігівщини закликають не ходити до лісу через ворожі ДРГ фото Мешканців Чернігівщини закликають не ходити до лісу через ворожі ДРГ фото](/storage/thumbs/520/ib1/XLI/sdjXby9omXPTKiAv7JsTmyHa-metaNmMyYTFjZTkzOTBiYjc5OTYzMDYwYWFiYjYwMmJlOGVfdzY0MC1lMTcwMDIwMzQ0MjIwNC5qcGc=-.webp)
Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.
«росія щоденно обстрілює прикордонні громади зі своєї території. Зокрема, росіяни постійно обстрілюють території Сумщини, Чернігівщини та Харківщини. Також противник дуже часто використовує ДРГ. Такі спроби заходу ДРГ найбільше фіксуються на Сумщині», – зазначив він.
У ДПСУ повідомляють, що трохи менше випадків застосування ДРГ спостерігається на Чернігівському напрямку.
Тож лісівники закликають не нехтувати забороною на відвідування лісів, де існує високий ризик натрапити на російських диверсантів. Вони регулярно використовують лісові масиви Сумщини та Чернігівщини, щоб пробратися через північний кордон України. Для військових, які проводять контрдиверсійну боротьбу, важливо, щоб у лісі перебувало якнайменше сторонніх людей.