Завантаження ...
Новобудови Києва

Допризовна спартакіада з кульової стрільби

28 квітня 2015 року в м. Славутичі на базі стрілкового тиру загальноосвітньої школи № 2 спільно з міським відділом освіти, відділом молоді та спорту та за підтримки міського козацького товариства ВГО «УРК» пройшла міська Спартакіада з кульової стрільби серед допризовної молоді.

В змаганнях приймали участь збірні команди загальноосвітніх шкіл та ліцею міста. Програма змагань передбачала вправу: стрільба – положення з упору сидячи мишень № 9.

В запеклій боротьби чемпіонами міської Спартакіади стала команда загальноосвітньої школи № 2 (94 очка), срібні нагороди виборола команда загальноосвітньої школи № 1 (90 очок), бронзові нагороди виборола команда ліцею (82 очка). В особистому заліку чемпіоном міської Спартакіада став учень загальноосвітньої школи № 1 Рябченко Роман, 2 місце посів учень ЗОШ№ 2 – Федченко Антон, 3 місце учень ЗОШ № 4 – Чеботар Максим.

Чемпіони та призери командних та особистих змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів від відділу освіти та міського козацького товариства ВГО «УРК».

Вітаємо переможців та призерів міської Спартакіади і бажаємо успіхів у навчанні та подальших перемог у ХХVI міській Спартакіаді школярів.