23 Листопада 2023
596
![Славутичанка Валерія Сердюк - БРОНЗОВИЙ призер Кубку України з міні-футболу фото Славутичанка Валерія Сердюк - БРОНЗОВИЙ призер Кубку України з міні-футболу фото](/storage/thumbs/520/Ogh/t5l/zajzXeLAyLxelBcQyb6wucDd-metaNDA1NTE1NDU3XzY4MDUyMTU3MDI4OTQzNzBfODczNzg1NTU2OTg4ODk2Mjc0M19uLmpwZw==-.webp)
Валерія стала БРОНЗОВИМ призером Кубку України з міні-футболу серед студенток 2023 року, продемонструвавши високий рівень спортивної майстерності та командної гри.
Цей успіх – результат не тільки власної відданості та старанної підготовки, але і важливий внесок у спортивну славу нашого міста. Валеріє, ти – справжня гордість Славутича!
Бажаємо тобі нових висот у твоїй спортивній кар'єрі, невичерпного натхнення та подальших перемог у кожному турнірі. Ти - наша невгамовна героїня, і ми впевнені, що перед тобою ще багато яскравих здобутків!
Славутич пишається тобою, Валеріє!
![](/storage/media/ee/0b/ee0ba4b96d404c086c6a3bb36df88bb6.webp)
Фото: ЖФК "ОЛІМП" (КДЮСШ) м. Славутич Київська область Україна
Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер