![Успіх та Талант Славутича: Міська Олімпіада з Трудового Навчання фото Успіх та Талант Славутича: Міська Олімпіада з Трудового Навчання фото](/storage/thumbs/520/lTo/58X/kzYwdzMVvr1PGBtJbTbzuJm3-metaNDA1NzkxMDMzXzg3MzA3MzkwMTQ4NDg5MV8zNzA0NjcyNDgwODU3Nzc2MDkwX24uanBn-.webp)
Славутич продовжує свою традицію здобутків у сфері освіти, адже 25 листопада 2023 року в Славутицькому ЗЗСО № 1 відбулася міська олімпіада з Трудового Навчання, де взяли участь обдаровані учні міста.
В олімпіаді, що включала в себе технічну та обслуговуючу працю, взяли участь 4 учні з кожного закладу загальної середньої освіти міста.
Олімпіада складалася із теоретичної та практичної частин. Учасники, представляючи технічну працю, виготовляли малку столярну, тоді як обслуговуюча праця допомагала учасницям створити підвісну ялинкову іграшку - дзвоник.
Журі олімпіади виділило 8 талановитих переможців, які посіли І-ІІІ місця. З особливою гордістю анонсуємо, що наше місто на ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з Трудового Навчання представлятиме Софія Сухоставська, учениця Славутицького ЗЗСО № 3.
Вітаємо всіх переможців та вчителів, які своїми знаннями та педагогічною майстерністю внесли великий вклад у це досягнення. Бажаємо здоров'я та нових успіхів у навчанні!
Підсумковий протокол олімпіади доступний за посиланням:
посилання на результати.
Фото:
Управління освіти і науки Славутицької міської ради
Приєднуйтесь до Телеграм каналу та Вайбер