Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Хуртовина у Славутичі (фоторепортаж)

Хуртовина у Славутичі (фоторепортаж) фото
Мені більш подобається слово "завірюха", але взагалі то, що відбувається сьогодні на вулиці можливо описати кількома словами - заметіль, хуртовина, сніговій, снігопад, завірюха і також хурделиця.
З ночі, з 26 на 27 листопада, Чернігівську та Київську область, зокрема і наш Славутич, відвідав атмосферний циклон. Природа нагадала людям, що йде зима.Хуртовина була дуже сильна, а снігові замети були такі великі, що автотранспорт не завжди міг їх подолати.
Снігоприбиральна техніка не завжди своєчасно виконувала свою роботу.Сильний вітер жбурляв сніг в обличчя перехожих, сніговій ховав пішохідні доріжки та проїжджу частину доріг.
Наші брати менші (коти, собаки, птиці) відчуваючи холод і відсутність їжі, зайняли позиції поруч з людиною.Славутич, можна сказати, витримав виклик стихії.
Але на півдні України буревій був значно сильнішим, вітер мав швидкість до 150 км/годину, є порушення електроліній. Загалом в Україні біля 1500 населених пунктів й досі знеструмлені.Згідно з оприлюдненою інформацією, рівень буревію в Україні знижується, а температура повітря також не буде опускатися нижче. Славутчани також уже відчули менш яскравий прояв непогоди, вітер зменшився, снігопад став тихішим і не таким рясним.
Ось і сніжна зима заглянула в наше місто.

Вадим ІВКІН

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия