![Центр комплексної реабілітації "БлагоДар" запрошує на благодійний ярмарок фото Центр комплексної реабілітації "БлагоДар" запрошує на благодійний ярмарок фото](/storage/thumbs/520/ZoA/Tof/vs0YamdT2SYGlw7Saovk74lg-metaMDE0LmpwZw==-.webp)
Славутицький центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю "БлагоДар" запрошує відвідати благодійний ярмарок, де будуть представлені роботи, виготовлені вихованцями Центру разом з їхніми наставниками. Серед робіт, які виготовлені цими особливими людьми, можна побачити сувенірну продукцію з миловаріння, предмети гончанрого мистецтва, лозоплетіння, декору, вишиті різними техніками картини, патріотичну символіку, вишиванки, чашки з краєвидами рідного міста тощо. Вже стало доброю традицією, коли перед Днем людей з інвалідністю, у Центрі відбуваються цікаві творі заходи і зустрічі з друзями. Символічно, що ті, хто потребує особливої уваги, підтримки та допомоги, намагаються самі допомогти оточуючим, дарують душевне тепло і щиру доброту. Завітайте на ярмарок, подаруйте частинку тепла цим неймовірним людям і отримайте задоволення від побачених та придбаних робіт, зроблених з відкритим серцем! Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю "БлагоДар" працює щодня, з 9:00 до 17:00, крім вихідних. Телефони для довідок: (04579) 2-50-38; 2-50-46.
Олександра ЛАТИШЕВА
Фото зі сторінки Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю
![](/storage/media/38/cc/38cc3bc514138c8853b30f4acfceebcc.webp)
![](/storage/media/bf/a6/bfa6712a9d1b656859ccdf7550b8ba97.webp)
![](/storage/media/d5/6c/d56c50ebbe353029f37d58ef0add4616.webp)