Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Святкова програма до Дня Св. Миколая для дітей військовополонених ЧАЕС (відео)

Святкова програма до Дня Св. Миколая для дітей військовополонених ЧАЕС (відео) фото

1 грудня, у Славутичі, в холі Кіноконцертного комплексу, відбулося свято до Дня Св. Миколая для дітей військовополонених  ЧАЕС, в/ч 3041.
Малеча побачила  шоу мильних бульбашок від агенції свят  «Капризуля», яскраву анімацію  із великою сніжинкою та неоновим паперовим шоу від Ольги Мельник та «АртЛавки».Маленькі гості із Чернігова  потрапили на казкове шоу завдяки військовослужбовцям в/ч 3041, які допомогли забезпечити транспорт для мам і дітей з Чернігова.
На святі  були діти від п'яти до дванадцяти років,  для менших дітей також планується  захід за окремою програмою.  Спонсор подарунків: ВП «Атомремонтсервіс»
Спонсор анімаційної програми: Compsys.lifecell ( Микола Мажуга).Захід відбувся за підтримки міського голови Славутича Юрія Фомічева,  Соціально- психологічного Центру та командира в/ч 3041 Євгена Жара.
Порядок та безпеку забезпечили працівники поліції.Ми сподіваємось, що найголовніше бажання цієї малечі здійсниться і їх батьки скоро повернуться із полону. А поки ми постаралися, щоб діти відчували себе хоч трохи щасливішими.
Організатор святкової програми для дітей військовополонених ЧАЕС Ольга Мельник.

Фото, відео: Ольга МЕЛЬНИК

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
мрия