5 Грудня 2023
842
![Подаруй дітям казкове диво (фото, відео) фото Подаруй дітям казкове диво (фото, відео) фото](/storage/thumbs/520/rdj/bCV/jX6xh4FrUtWLqlwkGQTc8ZTy-metacGhvdG9fMjAyMy0xMi0wNF8xNC0wOC0xNCAoMikuanBn-.webp)
![](/storage/media/ad/56/ad56fa52a462f45277319e7d94ee29c2.webp)
Захід відвідали дітки до п'яти років. Працівники поліції гостинно накрили святковий стіл для своїх маленьких гостей.
![](/storage/media/21/1b/211bc5c61f743abc609c99b8667aef2d.webp)
Агенція свят «Капризуля» показала дітям казкове шоу мильних бульбашок. Разом із ростовим ведмедиком, який любить обійматися, малеча бавилася на ігровому майданчику та отримувала задоволення від розваг.
![](/storage/media/b9/6c/b96c317d4e4685fd9803d8c00496f068.webp)
![](/storage/media/83/2b/832b345ee7e0597d891cd6cd2e13d0ea.webp)
![](/storage/media/ee/00/ee00de91a485ab0593a5da28b23fcaeb.webp)
![](/storage/media/d8/47/d84736bc7fda78a20b8643488cb6efc1.webp)
Працівники ВП «Атомремонтервісу» ( АРСу) також долучилися до дитячої програми, вони допомогли придбати подарунки від Святого Миколая.
Маленькі гості із Чернігова побували на святі завдяки транспорту, який забезпечила в/ч «3041».
![](/storage/media/b7/cd/b7cd3b283f3808ac7001b205cba0be3a.webp)
Нагадаємо, військовослужбовці, що охороняли ЧАЕС, в перший день повномасштабного вторненення російських військ в Україну захоплені в полон. І нині більшість з них перебуває в російському полоні, їхня доля не відома.
![](/storage/media/3e/f6/3ef69a5280ef3a38544e38b7a418039f.webp)
Приємно, що маленькі чомусики з родин військовополонених змогли отримати приємні емоції від дитячої казки і надію на здійснення найважливішого бажання - повернення додому рідних та перемогу України над російськими окупанткми, які принесли велике горе на нашу землю.
Захід відбувся за підтримки Славутицького відділення поліції,
в/ч «3041», Соціально-психологічного центру та міської ради.
Ольга МЕЛЬНИК