6 Грудня 2023
629
![Благодійний ярмарок у Палаці дітей та молоді (фото, відео) фото Благодійний ярмарок у Палаці дітей та молоді (фото, відео) фото](/storage/thumbs/520/AD5/ycZ/57kuLcRHNazewTNP3gqS3dMh-metacGhvdG9fMjAyMy0xMi0wNl8xOC0yNy0wOSAoMikuanBn-.webp)
Три працівники Палацу зараз знаходяться в зоні бойових дій і боронять нашу державу від ворога.
Колектив Славутицького палацу вирішив зробити на вилучені кошти подарунки для своїх колег-захисників і передати листи від дітей до їхніх бригад, щоб наші воїни відчули підтримку і щиру вдячність від дітей, щоб вони знали на скільки важлива їх місія для всіх нас, особливо для підростаючого поління. Адже нам важливо жити у вільній, незалежній і щасливій державі – Україні! Слава нашим Героям!
Ольга МЕЛЬНИК
![](/storage/media/e0/01/e00164f2eab1db299244032fcf4ea4a4.webp)
![](/storage/media/6c/69/6c69ff9dcb7293414807c15c555199f6.webp)
![](/storage/media/b9/5b/b95b72d508ff04fd6fcc84a2bef2a60a.webp)
![](/storage/media/fa/c2/fac21b8a47ed01547888f00fd40fa479.webp)
![](/storage/media/29/49/2949a0a6612af21397b60a4bd16033ef.webp)
![](/storage/media/48/21/48214b17ebf3b90c7d24cc8c61501bb3.webp)
![](/storage/media/8b/8f/8b8f3b4d12e8ebd0e9ef5e1dca80f004.webp)
![](/storage/media/30/98/3098f3a8211c7292c72138e18c17ded1.webp)
![](/storage/media/a2/84/a28412be91a01cb4d5c5c821dfc5cc10.webp)