18 Грудня 2023
837
![Вифлеємський Вогонь Миру уже і в Славутичі фото Вифлеємський Вогонь Миру уже і в Славутичі фото](/storage/thumbs/520/6Td/87n/GBGd88sZNhrKn1RurGGKxBLS-metaNDEwODY4MzE3XzY4NjAxMTcwMzY2MTU5Ml8zNzQ5NDQ0MTU5MjM5NzUyMjg0X24uanBn-.webp)
Його запалюють скаути у місті Вифлеєм, а потім доставляють в усі куточки світу.
![](/storage/media/2a/6d/2a6d14b9fa34a9d96e7fdd03b971b069.webp)
"Сьогодні ми приймаємо цей Вогонь миру який доставимо нашим воїнам, нашим захисникам. Нехай світло цього вогню допоможе нам наблизити нашу перемогу та зберегти життя наших захисників", - зазначив військовий капелан отець Юрій.
![](/storage/media/ea/41/ea4188ccc46cee89e92f7902c1ba12f2.webp)
Як повідомив священник, Вифлеємський Вогонь Миру гвардійці військової частини, де він трудиться капеланом, також передали Священний Вогонь своїм побратимам на місця несення служби, як символ доброї справи і підтримки.
![](/storage/media/c6/41/c6418f7a171901ce9f9ae11835616bcf.webp)
Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва.
![](/storage/media/b7/9a/b79a4935d6ea8f149a6092bff13a6a39.webp)
Основна його мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи і підтримки.
![](/storage/media/a4/74/a474441a433b9dcbd3d1fb58b2568fa7.webp)
Лампадка з Вифлеємським вогнем Миру буде у Храмі в честь ікони Божої Матері "Неустанна Поміч" УГКЦ у м. Славутич, де кожен охочий зможе долучитися до святині та взяти його до свого дому.
![](/storage/media/2d/f4/2df4a6c3b3f6b5150d477c86820344c4.webp)