21 Грудня 2023
532
![Незламні жінки Славутича збираються з благодійною метою (фото, відео) фото Незламні жінки Славутича збираються з благодійною метою (фото, відео) фото](/storage/thumbs/520/mwO/PCZ/EXElnVMiQ5fbRaQTRL7LANc4-metaNDEyNjM0ODEwXzc4MDg0NjgwNDA4NjY5OF8yMTU5ODQ3NDg4NjM1NDE5MzE1X24uanBn-.webp)
У 2023 році в клубі:
«Жінки - це 50% успіху Славутича» - ця феміністична, безперечно провокативна дискусія вперше пройшла в Мистецькій галереї Славутича за участі відомих жінок-славутичанок, які відверто говорили про свої успіхи та невдачі, а також про лайфхаки незламності у важкі часи.
Відбулась розмова-зустріч у сімейному просторі розвитку і розваг «Містечко», що розпочав свою роботу в 2023 році. Тема розмови «Про ЦЕ і чому про ЦЕ каже педіатр» з лікаркою-педіатром Анастасією Беленок не залишила жодну з жінок байдужою, дискутували про те, як батькам говорити з дітьми про секс і любов, як захиститися від насилля.
Ми відвідали презентацію-продаж «Посуд, який приносить щастя» від компанії ІОНА ГРУП, що спеціалізується на поставках професійного посуду й посуду для дому і працює в Славутичі.
Завітали до творчої «Майстерні Ворони» Олени Тімошкіної на арт дівич-вечір у стилі Прованс. Разом дівчата вимкнути на кілька годин свої турботи, а у результаті – народжені унікальні картини, які додали настрою та ресурсу.
Відбулась важлива зустріч з лікарем-дієтологом Світланою Успенською, яка розповіла про особливості харчування жінок. Захоплива бесіда проходила у новій кав'ярні «TITLE coffee» – це простір про комфорт, любов до людей та продукту, створений віце-чемпіонкою світу з приготування кави у джезві (турка) та чемпіонкою України Тетяною Тарикіною.
Жінки зустрілися з подологом Оксаною Паскевич, з якою говорили не тільки про красу, але найголовніше – про те, як зберегти своє здоров’я, зокрема здоров’я ніг. Цей практичний майстер-клас із вправами для здоров’я стопи та всього організму пройшов в готелі «Славутич».
Відбулась важлива зустріч з лікарем-неврологом Ярославою Бачуріною, яка розповіла про особливості впливу постійного стресу на організм жінки в умовах війни. Жінки обмінялись власними антистрессовими практиками - розмова вийшла корисною та душевною. Ця зустріч клубу проходила у сімейному заміському ресторані «Forest».
Незламні також говорили про те, як здивувати своїх гостей у себе вдома! Для цього зустрілися … в новому затишному барі «Atelier Bar» - новому бізнес-проекті від Артема Бакурова, підприємця, Чемпіону України в дисципліні Кава-Алкоголь, Топ 4 Чемпіону Світу. «Atelier Bar» вже набув популярності своєю вишуканою концепцією, чи не так?
Учасниці клубу у 2023 році вперше зробили виїзне засідання – разом відвідали місто Чернігів та бізнес-лекцію «Особистий бренд: час заявити про себе» від власниці СММ Агенції Наталії Мірошник. Зустріч проходила в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області. Жінки також відвідали Туристично-інформаційний центр м.Чернігова та завітали на екскурсію центром міста разом з Катериною Литвин, кандидаткою історичних наук. Завітали й до Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана.
На минулому тижні жінки зібралися й на урочисту зустріч, щоб підвести підсумки роботи клубу «Незламні». Жінки об`єднані навколо однієї мети – бути активними та незламними, жити в гармонії з собою, незважаючи на виклики буремного часу. Виступ-сюрприз для колежанок від танцювальної групи IMPERIAL під керівництвом Людмили Мошківської вразив всіх учасниць! Саме такі приємні емоції передріздвяної атмосфери зафіксувала талановита славутицька фотографка Марія Пашко – світлини у фотозонах Галереї мистецтв Славутича ніби говорять нам: «Українські жінки неймовірні: міцні духом, витривалі, стійкі, а водночас, надзвичайно красиві, сповнені ніжності й доброти!»
Жінки Славутича зустрічаються в клубі "Незламні" з благодійною метою: цього року зібрано 27 419,92 грн, які вже перераховані до БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток"
Дякуємо усім жінкам, які провели свій час разом за чашкою чаю/кави змістовно й з благодійною метою. Дякуємо усім організаціям та підприємцям, які виступили партнерами клубу «Незламні» у 2023 році.
Клуб "Незламні" - це місце сили, розвитку і натхнення кожної жінки. Запрошуємо! Клуб «Незламні» - спільнота, відкрита для всіх жінок!
Реєстрація за телефоном 050 900 94 74 (телеграм), контактна особа Арина Старовойтова. Інформацію про місце і дату наступної зустрічі повідомимо додатково для всіх зареєстрованих осіб.
Реєструйся на зустріч!
Відео: Ольга МЕЛЬНИК
Фото зі сторінки Агентства регіонального розвитку м.Славутич та Ольги МЕЛЬНИК
![](/storage/media/89/00/8900178e257eb84c8b6da13953c9c5cf.webp)
![](/storage/media/3a/75/3a7591bd9ad50db15b92a9e085ed7198.webp)
![](/storage/media/1d/0e/1d0e8bf87245ccbc1ae3fae37dbe4364.webp)
![](/storage/media/ce/a6/cea6b9629f3107446e9cbc7b9801b0b9.webp)
![](/storage/media/2f/af/2faf052d96bb8bc37b286150a3636fbe.webp)
![](/storage/media/1e/ed/1eed09a7c87bb9ce601a757befc79b8c.webp)
![](/storage/media/00/bf/00bff5a52b1aaa9cd3b6a3b974b7e44d.webp)
![](/storage/media/fc/20/fc20948ee849fad0e9cbc4819d03e8dc.webp)
![](/storage/media/49/e3/49e327b737c0e648ea03c2abefd536bb.webp)
![](/storage/media/b1/87/b187817ef7d2a177eada85068159491c.webp)
![](/storage/media/6d/c0/6dc0fbd6951f3f596f3c24d10e4aa8e8.webp)
![](/storage/media/41/fc/41fc7432ff6d2233b1d9f7c6a48bfdaf.webp)
![](/storage/media/f7/db/f7db9af2a662cdff4c3040a92cfb6649.webp)
![](/storage/media/25/f7/25f773e6eccbfafab3fa6262eca2200a.webp)
![](/storage/media/4e/01/4e01b84f598495322b16e7626888ca72.webp)
![](/storage/media/27/53/2753c1d6c0a38c3c4904198705101a79.webp)
![](/storage/media/5e/48/5e48548d3705c1d65eddbf0e3b8c5278.webp)