22 Грудня 2023
541
![Славутич – місто енергетиків! фото Славутич – місто енергетиків! фото](/storage/thumbs/520/FiV/ntZ/URYqi6yo2Z6mb5AYNg8FwlDs-meta0JfQvdGW0LzQvtC6INC10LrRgNCw0L3QsCAyMDIzLTEyLTIxIDIzMzQyNC5wbmc=-.webp)
Як відомо, місто Славутич було побудоване для працівників станції після аварії на Чорнобильській АЕС, коли місто Прип’ять було визнано не придатним для проживання.
На сьогодні місто Славутич – це місто енергетиків і учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.
У День енергетика вітаємо усіх, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем. Нехай будь-яка проблема у вашій роботі легко усувається, а всі системи та механізми працюють безперебійно.
Цього дня хочеться не тільки привітати, а й щиросердно подякувати за вашу працю, таку важливу і затребовану. Всі ми це відчули, коли російський агресор влаштував нам блекаути, нищив критичну інфраструктуру.
Під його приціл впершу чергу попали енергетичні об’єкти. Ціною великих зусиль і навіть власного життя ви ремонтували, відновлювали та витримували належний баланс в енергосистемі України, щоб держава вижила, вистояла.
Дякуємо міським майстрам своєї справи, які під час блокади Славутича і відключень електроенергії в місті зберігали безперебійну роботу життєво важливих обєктів - лікарні, водоканалу, Центральної міської котельні та інше.
Попри складні умови роботи у воєнний час продовжували працювати і відважні співробітники ВП "Атомремонтсервісу".
Велику вдячність хочеться висловити персоналу та адміністрації Чорнобильської АЕС, які в період окупації станції російськими військовими, змогли належно виконувати свої трудові обов’язки в жахливих умовах, навіть тоді, коли зникло електропостачання на ЧАЕС. Це велика відповідальність і високий професіоналізм!
Ви наші Герої! Професіонали! Пишаємося вами!
Славутич і ЧАЕС – ми єдине ціле! Разом переможемо і здолаємо всі труднощі!
Зі святом!
Slavutych.info