22 Грудня 2023
890
![Ваша думка важлива: у Славутичі триває соціологічне опитування фото Ваша думка важлива: у Славутичі триває соціологічне опитування фото](/storage/thumbs/520/WOc/WKz/aaNJC3TOvCOBL93zE5irZ1aj-metaNDEyMzg2ODUzXzMyMzMxNTEwMDY1OTM3MF8zMzI4NDI2NTI1NDg5NjI2NjgzX24uanBn-.webp)
Дієвим інноваційним інструментом для збору думок громадян є соціальне дослуховування - міське дослідження, що допомагає розробити заходи, які найкраще відповідатимуть місцевим особливостям та потребам.
За інформацією БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток", у Славутичі триває збір інформації для підготовки "Плану дій з відновлення економічного розвитку у м. Славутичі". Вкрай важливо розробити цей документ з урахуванням думки містян.
![](/storage/media/64/54/6454826f502fb01b4591c6a61eb9dced.webp)
Соціологічне дослідження проходить шляхом інтерв’ювання та заповнення респондентами друкованої анкети.
До соціального дослуховування долучені внутрішньо переміщені особи, представники бізнесу, а також мешканці міста.
Війна негативно впливає на економічний розвиток нашої громади, тож нам необхідно врахувати потреби, особливості та перспективи розвитку Славутича на найближчі роки.
![](/storage/media/e1/35/e13512c90f2de71c3eeb43edf7e38408.webp)
За результатами опитування будуть оприлюднені результати проведеного дослідження!
Дослідження виконує Благодійний фонд "ЧАЕС. Славутич. Розвиток", за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Мери за економічне зростання"
Команда з реалізації проєкту, БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток"