Завантаження ...
Новобудови Києва
Новобудови Києва

Ваша думка важлива: у Славутичі триває соціологічне опитування

Ваша думка важлива: у Славутичі триває соціологічне опитування фото
У Славутичі триває соціологічне опитування населення щодо відновлення економічного розвитку міста, де під час складання відповідного плану дій, також буде врахована думка і мешканців Славутича.
Дієвим інноваційним інструментом для збору думок громадян є соціальне дослуховування - міське дослідження, що допомагає розробити заходи, які найкраще відповідатимуть місцевим особливостям та потребам.
За інформацією БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток", у Славутичі триває збір інформації для підготовки "Плану дій з відновлення економічного розвитку у м. Славутичі". Вкрай важливо розробити цей документ з урахуванням думки містян.Соціологічне дослідження проходить шляхом інтерв’ювання та заповнення респондентами друкованої анкети.
До соціального дослуховування долучені внутрішньо переміщені особи, представники бізнесу, а також мешканці міста.
Війна негативно впливає на економічний розвиток нашої громади, тож нам необхідно врахувати потреби, особливості та перспективи розвитку Славутича на найближчі роки.За результатами опитування будуть оприлюднені результати проведеного дослідження!
Дослідження виконує Благодійний фонд "ЧАЕС. Славутич. Розвиток", за підтримки Спільної ініціативи Європейського Союзу та Програми розвитку ООН "Мери за економічне зростання"

Команда з реалізації проєкту, БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток"
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: