Грудневий футзальний фест: Юні таланти грають на підтримку ЗСУ в Славутичі!

З 22 по 24 грудня у спорткомплексі "Олімпієць" відбудуться матчі відкритого чемпіонату м. Славутича з футзалу серед юнаків 2015 року народження та молодших під гаслом "На підтримку ЗСУ".

З 22 по 24 грудня у спорткомплексі "Олімпієць" відбудуться матчі відкритого чемпіонату м. Славутича з футзалу серед юнаків 2015 року народження та молодших під гаслом "На підтримку ЗСУ". Цей турнір, який вже став традиційним, об'єднав дитячі команди з міста Чернігів, Сновськ, Бахмач, с. Гончарівське, Городня та Славутича. Загалом у турнірі візьмуть участь 12 команд, розділених на три групи.

У перший день турніру відбулося кілька захоплюючих ігор, проте зупинимося на двох особливих поєдинках. Перший матч відбувся між командами "ДЮСШ" м. Сновськ та "ДЮСШ-ОЛІМП" с. Гончарівське, завершився рівним рахунком 1:0 в користь перших. У другій групі юнаки з Славутича здобули перемогу з рахунком 7:0 над своїми суперниками.

Також успішно свої поєдинки провели команди "ДЕСНА-1" (Група А), "Юність" Чернігів (Група Б), "КДЮСШ" та "ФК1" Чернігів. Цей захід допомогає дитячим командам продемонструвати свою вмілість та згуртованість. Турнір обіцяє бути захоплюючим та насиченим футзальними емоціями для всіх учасників та вболівальників. Приходьте та підтримуйте наших юних спортсменів!

[GALLERY-195]

Вадим ІВКІН - член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки фотохудожників України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: