Фінал футбольного турніру: Вітаємо переможців! Фоторепортаж

Напередодні Різдва завершився Відкритий чемпіонат м. Славутича з футзалу серед юнаків 2015 р.н. "На підтримку ЗСУ". У фінальний день 24 грудня успіх був на стороні Чернігівських команд, які і зайняли ступені п'єдесталу пошани.

Напередодні Різдва завершився Відкритий чемпіонат м. Славутича з футзалу серед юнаків 2015 р.н. "На підтримку ЗСУ". У фінальний день 24 грудня успіх був на стороні Чернігівських команд, які і зайняли ступені п'єдесталу пошани. Переможцями турніру стали команди: "Десна" Чернігів, ФК Чернігів та "Юність" Чернігів. Юні спортсмени команди "Десна-1" дійсно вибороли свої поєдинки і завершили турнір з найкращим показником забитих і пропущених м'ячів - 21-2. У останній день вони одержали дві перемоги з однаковим рахунком 4:0.

За друге місце в турнірі в останньому матчі Чемпіоната зіткнулися команди юнаків "ФК-1 Чернігів" та "Юність". Більш успішними виявилися юнаки клубу "ФК-1 Чернігів", які забили два м'ячі і перемогли. Команда юнаків КДЮСШ Славутич, під керівництвом тренера Віктора Бойка, виступила успішно. Тренер вважає, що команда грала успішно, хоча було важко змагатися з вихованцями спеціалізованих шкіл Чернігова. Проте юні славутичани відстали від першого місця в групі, набравши однакову кількість очок з "ФК-1 Чернігів".

Після завершення ігор Відкритого Чемпіонату м. Славутича відбулося нагородження учасників турніру. Традиційно відзначили кращих гравці команд, найкращих нападників, захисників і воротарів. Команди-переможці отримали кубки, медалі та дипломи турніру. Начальник відділу молоді та спорту Уляна Єрастова, вітаючи учасників, висловила слова подяки за участь в турнірі і побажала усім незламності, успіху в занятті спортом і всім нам перемог України.

Ми вітаємо юних футболістів Славутича і бажаємо подальших успішних виступів на спортивних площадках України.

[GALLERY-206]

Вадим ІВКІН - член Національної спілки журналістів України, член Національної спілки фотохудожників України

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: