Зі щирою вдячністю воїнам-захисникам від маленьких славутичан! (фото, відео)

Інспектор сектору ювенальної превенції міського відділення поліції та психологиня Соціально-психологічного центру Славутича на базі Палацу дітей та молоді провели акцію «Відправ подарунок солдату», разом з дітками з числа внутрішньо-переміщених осіб, які тікаючи від війни опинилися у нашому місті.

Інспектор сектору ювенальної превенції міського відділення поліції, психологиня Соціально-психологічного центру та представники Центру соціальних служб Славутича на базі Палацу дітей та молоді провели акцію «Відправ подарунок солдату», разом з дітками з числа внутрішньо-переміщених осіб, які тікаючи від війни опинилися у нашому місті.

Малеча спільно зі своїми мамами та бабусями підготувала своїми руками подарунки для українських воїнів-захисників. Серед подарунків вітальні листівки, малюнки й аплікації на новорічно-різдвяну та патріотичну тематики, іграшки та різні дитячі цікавинки.

Зі щирими словами вдячності за захист та з мрією жити у мирній країні, діти передали їх волонтерам.

Але через сигнал повітряної тривоги учасники акції змушені були відправитись в укриття, де й продовжилося спілкування.
 

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fslavutich.cn.ua%2Fvideos%2F337338232485559%2F&show_text=false&width=476&t=0" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Святий Миколай-Чудотворець також привітав маленьких з прийдешніми святами і пригостив їх солодкими подарунками.

Спонсорську допомогу для учасників акції надали працівники ВП «Атомремонтсервіс».

Фото та відео: Ольга МЕЛЬНИК


 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: