Об'єднані сім'ї: Родичі захисників Чорнобиля в діалозі з Координаційним штабом

У Координаційному штабі відбулася нарада з об'єднанням сімей нацгвардійців, які брали участь у захисті Чорнобильської атомної електростанції (в/ч 3041 НГУ). Представники Коордштабу та Головного управління Національної гвардії України відповідали на різноманітні запитання родичів Захисників. 

У Координаційному штабі відбулася нарада з об'єднанням сімей нацгвардійців, які брали участь у захисті Чорнобильської атомної електростанції (в/ч 3041 НГУ). Представники Коордштабу та Головного управління Національної гвардії України відповідали на запитання родичів Захисників. 

Під час зустрічі представники Коордштабу розповіли родинам про виконання основних завдань Штабу та представили нові проекти для підтримки сімей військовослужбовців і цивільних, які потрапили у ворожий полон, зникли безвісти або загинули внаслідок збройної агресії Росії проти України. 

Серед іншого, обговорювалися питання важелів впливу, які використовує Україна для повернення своїх Захисників та можливості комунікації з рідними, які знаходяться у ворожому полоні.  

Наприкінці зустрічі родичі мали можливість отримати індивідуальні консультації.

[GALLERY-223]

Фото: Instagram: freechornobyldefenders

#FreeChornobylDefenders
#Волю_захисникам_ЧАЕС
#РазомТаДоКінця

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: