Нові ціни на оформлення паспорту та деяких біометричних документів

Українцям доведеться платити більше за оформлення деяких біометричних документів, оголосило Міністерство внутрішніх справ. 

Українцям доведеться платити більше за оформлення деяких біометричних документів, оголосило Міністерство внутрішніх справ. 

Починаючи з 1 січня, збільшилися вартість паспорта громадянина у формі ID-картки, посвідки на тимчасове та постійне проживання в Україні, а також посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон. 

Причиною подорожчання стало змінення ціни на бланки для цих документів поліграфічним комбінатом "Україна". Вартість адміністративної послуги залишилась незмінною. 

Оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки на 10 робочих днів тепер обійдеться у 874 гривні, на 54 гривні більше, ніж раніше. Документ за 20 робочих днів коштуватиме 504 гривні, що також на 54 гривні дорожче. МВС нагадало, що оформлення цього паспорта вперше є безоплатним. 

Вартість посвідки на тимчасове проживання в Україні зросла на 138 гривень, до 1056 гривень.

Посвідка на постійне проживання тепер обійдеться у 1151 гривню, порівняно з попередніми 1013 гривнями. 

Ціна на посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон піднялася на 1530 гривень, до 6867 гривень. 

Державна міграційна служба пояснила, що ті, хто оплатили послуги та подали заяви до 31 грудня 2023 року, отримають документи за старою ціною. 

Ті, хто оплатив до цієї дати, але не подав заяву, зможуть доплатити за тарифами на момент подачі заяви.

[GALLERY-225]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: