Славутич попрощався з Героєм Олександром Ярошем

Сьогодні, 4 січня, о 12:00 у храмі в честь ікони Божої Матері "Неустанна Поміч" відбулась прощальна церемонія з Героєм Олександром Ярошем.

Сьогодні, 4 січня, о 12:00 у храмі в честь ікони Божої Матері "Неустанна Поміч" відбулась прощальна церемонія з Героєм Олександром Ярошем.

Олександр народився у Славутичі і навчався у третій, а потім другій школі, закінчивши Національний університет фізичного виховання і спорту України. Завжди відзначався активною життєвою позицією, відповідальним ставленням до різних справ та високо цінував дружбу.

Олександр був прихильником спорту, відданим важкій атлетиці і кандидатом у майстри спорту, здобуваючи численні нагороди на змаганнях різного рівня. Також працював на Чорнобильській АЕС.

Війна змінила його життя. 13 червня 2023 року, він був призваний за мобілізацією та вступив у боротьбу на сході країни. Молодший сержант Збройних сил України, командир відділення, Олександр загинув 29 грудня 2023 року у селі Пречистівка Волноваського району Донецької області.

Це невимовний біль. Втрачаємо молодих, повних життя, хлопців, і немає слів, щоб висловити цю трагедію. 

Висловлюємо глибокі співчуття матері Світлані Михайлівні, батьку Віктору Михайловичу, брату Максиму.

Олександр залишиться в наших серцях як справжній герой, який віддав своє життя за великий принцип волі та незалежності України. 

Його самопожертвованість і мужність завжди будуть прикладом для нас у важкі моменти. Ми скорбимо разом і обіцяємо, що його пам'ять буде жити завжди.

[GALLERY-226]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: