Від маленьких справ до великої Перемоги: як відвідувачі Славутицького СПЦ допомагають Захисникам

Соціально-психологічний центр м.Славутич став місцем Сили, Допомоги та Єднання для Підтримки Солдатів-Захисників.

Соціально-психологічний центр Славутича став осередком добровільних зусиль та єднання мешканців на підтримку наших військових.
Щодня, з 9:00 до 18:00, центр відчинений для всіх, хто бажає взяти участь у виготовленні маскувальних сіток, які потім надсилаються на передову для використання нашими військовими.

Чому це так важливо? Більше, ніж просто акт підтримки – це символ єднання, солідарності та визнання внеску кожного громадянина у важливу справу захисту країни.

Навіть люди, які проходять повз Центру - з лікарні  чи працівники ЧАЕС, заходять  в Центр, приділяють кілька годинок свого часу, щоб долучитися до благородної справи - надати підтримку і важливу річ для захисту нашим воїнам.
 
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fslavutich.cn.ua%2Fvideos%2F1579392146131757%2F&show_text=false&width=476&t=0" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Зараз особливо актуальний сезон білих сіток – вони стали необхідними елементами оборони, забезпечуючи військових необхідними засобами маскування.

Хоча деякі можуть сприймати це як маленький внесок, але важливо розуміти, що справжні перемоги складаються з об'єднання краплинок старань кожної людини.
 
Це дійство  є справжнім символом єдності нації, відображенням сили спільного зусилля та визнанням важливості допомоги тим, хто на передовій.

Таким чином, Соціально-психологічний центр став  місцем,  де наші громадяни об'єднуються, щоб зробити важливий внесок у підтримку солдатів та нашої країни в цілому.

Наближаємо Перемогу разом!

Ольга МЕЛЬНИК, психолог СПЦ

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: