Незабутнє свято для дітей з особливими потребами Славутицького центру реабілітації "БлагоДар" (фото, відео)

День 5 січня став неабияким святом для славутицьких вихованців Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з особливими потребами "БлагоДар".

День 5 січня став неабияким святом для славутицьких вихованців Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з особливими потребами "БлагоДар"  -  завдяки спільним зусиллям працівників Соціально-психологічного центру та підтримці місцевих підприємців, зокрема Руслани Шагової.

Учасники свята отримали безмежну радість та підтримку від Агенції дитячих свят "Капризуля", яка запросила на захід  ростові ляльки Пса Патрона і Ведмедика Михася.  Від Ольги Мельник було  захоплююче паперове шоу, а гурт Dance Varsity розважав усіх своїми руханками та танцями на святковому заході.Це було більше, ніж просто свято. Це стало зустріччю з радістю, дружбою та взаєморозумінням. Діти виражали безмежну радість та щастя, бачивши своїх друзів та відчуваючи особливий підхід до себе.Для цих особливих дітей, які потребують додаткової уваги та турботи, такі заходи стають справжнім джерелом позитивних емоцій та співдружності.

Це момент, коли вони відчувають себе цінними та важливими, оточеними підтримкою, любов'ю та розумінням своїх потреб.Організатори та усі учасники цього заходу разом створили надзвичайну атмосферу, де кожен зміг відчути себе частиною єдиної спільноти, де кожен мав можливість бути собою і відчувати себе повністю прийнятим.
 
<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fslavutich.cn.ua%2Fvideos%2F388332190516919%2F&show_text=false&width=476&t=0" width="476" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>
 
Цей захід є важливою подією для місцевої громади, яка віддано підтримує і виявляє свою турботу про осіб з особливими потребами.
Це не просто свято, а символ доброти та підтримки, який приніс неймовірну радість та емоції всім учасникам.Важливо відзначити, що такі ініціативи є вагомим кроком у створенні відкритого та прийнятного суспільства, де кожна людина, незалежно від її можливостей, може відчувати себе повноцінною частиною громадськості.Такі події не лише дарують радість та емоції учасникам, а і дають усвідомлення важливості різноманітності та прийняття у суспільстві, сприяючи розвитку культури толерантності та взаєморозуміння і людей з інвалідністю.

Це не лише свято для осіб з особливими потребами, а й світлий приклад того, як взаємодія, співпраця та турбота можуть змінити світ навколо нас на краще, зробивши його більш відкритим та сприйнятливим для всіх його членів.


Ольга МЕЛЬНИК, психолог Славутицького соціально-психологічного центру
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: