Благословенне Водохреще: Чин великого освячення води у СЛАВУТИЧІ! Фоторепортаж

Свято Богоявлення, або Водохреща, є важливим святом в православ'ї. Вперше за багато років, відповідно до нового церковного календаря, на який перейшла Українська церква, відзначається 6 січня.

Свято Богоявлення, або Водохреща, є важливим святом в православ'ї. Вперше за багато років, відповідно до нового церковного календаря, на який перейшла Українська церква, відзначається 6 січня. Таке свято відбулося в Храмі на честь ікони Божої Матері "Неустанна Поміч" Київської Архиєпархії УГКЦ у місті Славутич. Службу провів священик отець Юрій Логоза, під час якої відбулося освячення води. Вітаючи усіх присутніх з цим святом, він сказав:

"Нехай ця божественна благодать і освята супроводжують кожну українську родину, кожен дім та кожного його мешканця. Нехай вона принесе лікування пораненим, допоможе знайти наших військовополонених і безвістно зниклих. Нехай Божа благодать буде з усіма воїнами ЗСУ. Нехай божественне кохання цього свята огортає тих наших захисників, які в лікарнях зцілюють військові поранення, а також всіх українців, які не можуть сьогодні знаходитися в храмах, а захищаються у підвалах та бомбосховищах міст, укриваючись від обстрілів ворога. З серцем вітаю всіх із Святом, нехай Господь буде з вами!"

[GALLERY-230]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: