Добрі справи та святковий настрій: спільна ініціатива Соціально-психологічного центру та поліції (фото, відео)

Святковий час завжди наповнений теплом та радістю. У цей особливий період працівники Соціально-психологічного центру та Славутицького відділення поліції відвідали вихованців Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю "БлагоДар".

Святковий час завжди наповнений теплом та радістю.

У цей особливий період працівники Соціально-психологічного центру та Славутицького відділення поліції відвідали вихованців Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю "БлагоДар".

Цей день став особливим, наповненим не лише радістю від подарунків, але й турботою та підтримкою для тих, хто цього потребує найбільше.


Однією з цікавих ініціатив цього заходу була акція "Стань таємним Сантою для солдата".

Вихованці Центру долучилися до цієї благородної ініціативи та підготували посилку на передову для наших захисників.
 

Це було ще одним способом підтримати наших героїв, а також нагадати про важливість взаємопідтримки та співчуття у нелегкі часи.

За свої старання вихованці Центру отримали подарунки, спонсором яких стали працівники компанії "Атомремонтсервіс". Подарунки відіграли важливу роль у створенні святкового настрою та радості для цих особливих людей.


Але не лише подарунки зробили цей день важливим. Співробітники Соціально-психологічного центру та міського відділу поліції доклали свої зусилля, час та увагу в цей захід, щоб зробити його незабутнім для кожного вихованця.


Слід відзначити, що такі ініціативи стають прикладом того, як спільна робота та взаємодія громадських та державних структур може створити надзвичайні та корисні проєкти для суспільства.
 

Це не лише допомагає вихованцям відчути себе цінними та важливими, але й робить світ навколо кращим та добрішим.Важливо пам'ятати, що турбота та підтримка один одного - це не лише обов'язок, але й найвища міра людяності.


Працівники СПЦ та поліції внесли свою частинку добра та тепла в серця дітей та людей з особливими потребами, прагнучи зробити їхні життя більш яскравим та щасливим.PS. Акція на підтримку воїнів захисників була проведена на початку січня, і посилки від осіб з особливими потребами уже потрапили адресантам на фронт.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: