![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото](/storage/thumbs/520/FAN/vzr/6fl0XsvhG1mWCEVCCcXoxds3-metaNDE4ODQ1NzM5XzkwMzcwNjU1ODQyMTYyNV83NTk4MjczMTgyNzEzMzM0NTIyX24uanBn-.webp)
На своїй сторінці у Facebook Управління освіти і науки Славутицької міської ради поділилося радісною новиною: 8 січня 2024 року завершився перший етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, організованого у місті протягом двох днів.
Протягом першого дня, 20 грудня 2023 року, захистили свої проєкти 4 учасники у наукових відділеннях літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; хімії і біології; фізики та астрономії.
У другий день, 8 січня, свої дослідницькі проєкти представили наступні 4 учасники конкурсу в наукових відділеннях історії; хімії та біології.
Розділ: Історичне краєзнавство
Вікторія Мостів, студентка IV курсу Славутицького ліцею, здобула 93 бали та посіла І місце. Тема дослідницького проєкту: "Роль жіночих нашийних та нагрудних прикрас у збереженні української національної ідентичності."
Розділ: Біологія людини
Валерія Барбаш, учениця IV курсу Славутицького ліцею, набрала 94,7 балів і посіла І місце. Тема дослідницького проєкту: "Вплив стресу на дітей та підлітків."
Розділ: Психологія
Степан Авдющенко, учень 11 класу Славутицького ліцею "БезМеж", отримав 80,3 бала і зайняв ІІ місце. Тема дослідницького проєкту: "Інклюзивний простір. Право на рівність."
Розділ: Органічна хімія та біохімія
Вероніка Мишко, студентка IV курсу Славутицького ліцею, набрала 80 балів і посіла ІІ місце. Тема дослідницького проєкту: "Безпека побутової хімії для людини і природи."
Вітаємо всіх учасників із перемогою! Зичимо міцного здоров'я і успіхів у подальшому науковому пошуку! Також висловлюємо вітання науковим керівникам із важливими досягненнями їхніх вихованців! Надіємося на виважене і обґрунтоване рішення учасників, які посіли І місця, взяти участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України!
![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №1 Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №1](https://slavutych.info/storage/3515/conversions/X7WUqQB0TH6a5UInr2fGRhoReQDXW8-metaNDE2MTA4OTI4XzkwMzcwNjM3ODQyMTY0M180OTExNTI5MTEzNjI5OTk3NTEwX24uanBn--preview.webp)
![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №2 Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №2](https://slavutych.info/storage/3516/conversions/Zok8R1EmV0krla1puPaKyYB7C56wob-metaNDE4ODQxNjQ3XzkwMzcwNjQ3ODQyMTYzM184NTk4NTEwNjU3NDAyOTcwMjI1X24uanBn--preview.webp)
![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №3 Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №3](https://slavutych.info/storage/3517/conversions/KsghcgZddFrXGE01OIQ2lYt8hLTNHY-metaNDE4OTA1NDg3XzkwMzcwNjM3NTA4ODMxMF8xOTcwMTI4MjExOTI4NDUxNDE1X24uanBn--preview.webp)
![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №4 Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №4](https://slavutych.info/storage/3518/conversions/MeaKCjBHTDprlO7c5t6fgTI9LDqMt6-metaNDE4ODQ4NTQ1XzkwMzcwNjQ2ODQyMTYzNF83MDAyMjk3MTQ1MjM5MTEwODI5X24uanBn--preview.webp)
![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №5 Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №5](https://slavutych.info/storage/3519/conversions/Jwv70i5M7ntc4oIi0TQ5RBny3QNaUd-metaNDE4OTMwMjkxXzkwMzcwNjQ2NTA4ODMwMV81NjQ4NTUyMjcwMjA5NDQ4MjY1X24uanBn--preview.webp)
![Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №6 Досягнення славутицьких учнів у всеукраїнському конкурсі МАН фото №6](https://slavutych.info/storage/3520/conversions/lzbVKOsqJqK0WWQqln5qnFC95WyrXB-metaNDE4OTI4NTgxXzkwMzcwNjM3MTc1NDk3N18xOTIyMTg4MDU2NjkzMTY2MTI5X24uanBn--preview.webp)