Дискусійний клуб продовжує працювати! Зустріч на тему: Досвід студентів першокурсників

Учні Славутицького ліцею знову зібралися в дискусійному клубі "D&D" (DУМАЙ & DИСКУТУЙ) учора, 10 січня, для активної обговорення важливої теми. 

Учні Славутицького ліцею знову зібралися в дискусійному клубі "D&D" (DУМАЙ & DИСКУТУЙ) учора, 10 січня, для активної обговорення важливої теми. 

Цього разу учасники обговорювали тему «Вища освіта: виклики і можливості. Досвід студентів першокурсників».

На цьому заході, учасники віддавали подяку випускникам ліцею 2023 року, які щедро ділилися своїми враженнями та досвідом щодо вищої освіти з майбутніми випускниками 2024 року. Вони розповідали власні історії та давали корисні поради щодо успішного вступу та адаптації в новому середовищі.

Тема "Вища освіта: виклики і можливості" збагатила учнів не лише новими знаннями, але й інсайтами від тих, хто вже пройшов цей шлях. Завдяки спільним обговоренням, учасники отримали цінну інформацію про світ вищої освіти та готуються до подальших викликів. 

Було цікаво і корисно! Далі обіцяють багато цікавих заходів та продовження дискусій у клубі "D&D".

Дискусійний клуб "D&D" продовжує виступати як платформа для відкритого обговорення та обміну думками, сприяючи формуванню свідомого та різногранного погляду на сучасні соціокультурні виклики.

[GALLERY-251]

Фото: Славутицький ліцей Славутицької міської ради

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: