Благодійний Фонд "ЧАЕС. Славутич. Розвиток" завершив великий збір "Підсилюємо ППО"

Міський голова Юрій Фомічев оголосив про закриття великого збору "Підсилюємо ППО", ініційованого спільно з військовою адміністрацією та Збройними Силами України.

Оголошено про закриття великого збору "Підсилюємо ППО", ініційованого міським головою Юрієм Фомічевим спільно з військовою адміністрацією та Збройними Силами України.

Рішення було прийнято з метою створення мобільних груп для протидії повітряним загрозам у районі міста та прилеглих територій.

Завдання для громади було виконано успішно – мобільні групи ППО отримали два пікапи, повністю обладнані військовими спеціалістами.

Збір коштів на цю мету був організований через фонд "ЧАЕС. Славутич. Розвиток" і зібрав підтримку у вигляді 251 транзакції від приватних осіб та організацій, зокрема: ДСП "Чорнобильська АЕС", виконавчий комітет Славутицької міської ради, ГО "Ще не вечір", Управління фінансів Славутицької міської ради, ТОВ Енергобезпека Груп, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, УСЗН Славутицької міської ради та інші.

Зазначимо, що БФ "ЧАЕС. Славутич. Розвиток" також отримав важливу фінансову допомогу від Благодійного фонду UKRAINE AID FUND для придбання одного з пікапів.

Організатори висловлюють щиру вдячність усім, хто взяв участь у цьому благодійному зусиллі, включаючи нових партнерів та мешканців Славутича.

Результати цього збору допоможуть зміцнити захист міста та його навколишніх територій.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: