"Ніч перед Різдвом" в Славутичі

Неперевершена "Ніч перед Різдвом" від Чернігівського академічного театру ім. Т.Г.Шевченка в Славутичі!

Давно вже славутичан не вражала така хвилююча атмосфера у нашій залі кіноконцертного комплексу! Вистава, яка зібрала аншлаг, викликала бурю емоцій та залишила незабутні враження.

Музична комедія "Ніч перед Різдвом", заснована на однойменній повісті Миколи Гоголя та діалогах М.Старицького, вразила глядачів своєю неповторною атмосферою та вдалою інтерпретацією класичного матеріалу.

Режисер-постановник, заслужений артист України Андрій Бакіров, створив шедевральну постановку, яка доторкнулася як реальних, так і фантастичних аспектів життя українського села.

Постановча група вдало підкреслила емоційну насиченість вистави. Диригент Олексій Рощак та балетмейстер Катерина Гриськова сприяли створенню неперевершеного музичного супроводу, а художнє оформлення та світлові ефекти, відповідальність В’ячеслава Василенка та Анатолія Дубровіна створили дійсно чарівну атмосферу.

Славутичани не стримували емоцій і аплодували, встаючи зі своїх місць. Зал був наповнений сміхом та радістю.

Тільки уявіть, 39 артистів на одній сцені! І кожен персонаж подарував глядачам неймовірні враження!

На тлі різноманітних персонажів та інтригуючих сюжетних ліній, актори вдало розкрили свої ролі, створюючи неповторний образ кожного героя. Це вимагало великої взаємодії та згуртованості в команді, але результат був вражаючим.

Виконавці ролей, дійсно вражають своєю акторською майстерністю. Євген Бондар, Катерина Ткачук, Сергій Пунтус, Наталія Максименко та інші артисти створили колоритні та незабутні образи, що залишаться в пам'яті глядачів на довгий час.

Славутичани відчули справжній дух українського Різдва. Пожвавлені колоритними костюмами та заворожливою сценографією, актори заглибили глядачів у магічний та святковий настрій.

Така вистава - це не просто театральне дійство, а справжнє свято для душі, яке подарувало славутичанам безліч яскравих емоцій та вражень. Вітаємо театр ім. Т.Г.Шевченка з успішним виступом у Славутичі та чекаємо нових захоплюючих вистав в майбутньому!

Марія, 34 роки: "Це було дивовижно! Якби я могла, я б побачила цю виставу ще раз. Браво, театр ім. Т.Г.Шевченка!"

Петро, 40 років: "Вражаюче! Я ніколи не бачив такої масштабної вистави. Велика кількість акторів, їхні костюми та енергія просто супер! Я вийшов із залу відчуваючи святковий настрій!"

Валентина, 48 років: "Це було справжнє свято театру! Жива музика, чудові танці, смішні сценки та прекрасна гра акторів""

Ігор, 36 років: "Не повірите, як швидко пролетіли ці дві години!Дякую усій команді театру!"

Анастасія, 29 років: "Я була повністю поглиблена у світ казкової ночі. Дві години пролетіли непомітно, і я вже сумую за тими яскравими персонажами та феєричним настроєм. Ця вистава точно варта кожної хвилини у залі!"

Оксана, 31 рік: "Вистава дійсно доторкнулася до моєї душі. Я була вражена талантом акторів та великою кількістю емоцій, які вони передали"

Комедія "Ніч перед Різдвом" відтворила не тільки глибокі сюжетні лінії класичної повісті Миколи Гоголя, але й вдало зберегла атмосферу національної культури та традицій. Мальовничі образи українських героїв, які виходять з рядів колоритного села, взяли свій початок у творчому розмаїтті постановки.

Бажаємо театру ім. Т.Г.Шевченка подальших творчих здобутків і незабутніх вистав на радість своїм шанувальникам. Нехай мистецтво продовжує освітлювати дні глядачів і приносити радість в їхні серця!

[GALLERY-266]

Фото: Вадим Івкін

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: