![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото](/storage/thumbs/520/5TZ/haA/2Z1i6jHcTUuXd4fED6HvnLdF-metaNDIwMTc5NzE4Xzc5NTQ5MDY1NTk1NjUxOV8xMDE2ODEwOTQ3NzY5ODc0MDM5X24uanBn-.webp)
Бібліотечно-інформаційний центр для дітей та юнацтва регулярно ділиться на своїй сторінці у Facebook чарівними моментами, під час занять "Цікаві читання". Фото маленьких читачів, які відвідують бібліотеку, свідчать про цікаві та пізнавальні заняття, спрямовані на розвиток дітей.
У рамках останнього заняття «Цікаві читання» діти отримали важливий життєвий урок – як подолати різноманітні дитячі страхи. Серед таких страхів можна виділити страх темряви, павуків, страх залишатися на самоті, і це лише маленька частина найрізноманітніших обставин. Цікаве читання ставило за мету відповісти на питання: «Чого саме бояться діти і як можна допомогти їм у подоланні цих страхів?».
Дитяча аудиторія розглядала це питання, через призму захоплюючої казки Наталії Чуб "Хоробре кошеня". У цьому чарівному оповіданні розповідається про маленьке чорне кошеня, на ім'я Вуглик, яке надто боялося всього навколо. Навіть обіцянка від мами-кішки про те, що прийде час, коли Вуглик стане сміливим і відважним, не допомагала малюкові вірити в себе. Проте одного дня Вуглик виявив в собі силу та змогу подолати свої страхи, перетворившись на справжнього героя.
...Так і наші дітки, маленькі герої, продовжують відвідувати заняття, не дивлячись на труднощі та воєнний стан у країні. Навіть той факт, що іноді заняття проводяться в укритті, не залякує їх і не заважає навчанню та розвитку.
Організаторка цих занять, Юлія Бикова а також працівники бібліотеки, заслуговують на особливу вдячність за свою роботу та вагому роль у формуванні позитивного психологічного клімату для дітей в умовах війни.
Їхні зусилля дозволяють дітям не тільки вчитися та розвиватися, але й знаходити внутрішню силу та надію на краще майбутнє. Бібліотека стає справжнім оазисом знань, а організовані заходи – підтримкою та натхненням для маленьких героїв, дякуємо!
![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №1 Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №1](https://slavutych.info/storage/3941/conversions/yzE1sqlZ1tWAjtGWO5KAaEatqn14wK-metaNDE4NDcyMDQ0Xzc5NTQ5MDgwOTI4OTgzN181MDM5MzA0MzY3MzgzNTcwODg2X24uanBn--preview.webp)
![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №2 Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №2](https://slavutych.info/storage/3942/conversions/pXQrsAFWX0lsgR7srYeDlOHcIJu3De-metaNDIwMTc3ODQ0Xzc5NTQ5MDE4MjYyMzIzM184OTAwNDg3MjY5NTIxODg0MDk3X24uanBn--preview.webp)
![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №3 Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №3](https://slavutych.info/storage/3943/conversions/rk2rE7NqTv8fx3rntgW2Qb0gvezx0p-metaNDIwMTg3MjY4Xzc5NTQ4OTg5NTk1NjU5NV84MDgyMDUzMzMyMjE3NTE4NjY4X24uanBn--preview.webp)
![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №4 Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №4](https://slavutych.info/storage/3944/conversions/7LL9gByjk7GzXp2uU6iEidcGMKuvxk-metaNDIwMTkwNjY2Xzc5NTQ5MTUzNTk1NjQzMV8zODIyNDk2NzY2OTUzNzUzMjgyX24uanBn--preview.webp)
![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №5 Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №5](https://slavutych.info/storage/3945/conversions/BjW2jBoDC1uRuzGLg1g2zjdyP1349h-metaNDIwMjAxMDgyXzc5NTQ4OTkwMjYyMzI2MV8zOTgzMzM5MTMwMDA0NDI0NDNfbi5qcGc=--preview.webp)
![Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №6 Дитина не любить читати? Відведіть її до нашої бібліотеки! фото №6](https://slavutych.info/storage/3946/conversions/il2rjn6LQZk8dLLIu2FVAMScFtoE6O-metaNDIwMTk3MDY2Xzc5NTQ5MDIyMjYyMzIyOV8zMTAxMjg2MjUwNTkxOTM5MjQ2X24uanBn--preview.webp)