Завантаження ...
Новобудови Києва

Інна Бережна: Життя та Талант Нової Славутичанки - Хореографки із Бахмута (відео)

Інна Бережна: Життя та Талант Нової Славутичанки - Хореографки із Бахмута (відео) фото

Це історія талановитої хореографки із Бахмута Інни Бережної, яка через війну вимушена була покинути рідне місто і знайти в собі сили почати все з нуля та продовжити займатися улюбленою справою, передавати свій досвід  і навчати мистецтву танцю у Славутичі.

Війна, руйнуючи нормальний хід життя, найбільше вплинула  на переселенців. Для них важко ступати в новий світ, несучи на плечах втрати та спогади. Переїжджати  в невідому місцевість без майна і звичайного оточення, головне питання - як їх приймуть? У цьому вирішальну роль відіграє підтримка громади.

Вимушена переміщена особа Інна Бережна, знайшла в собі силу та талант, щоб продовжити свою хореографічну діяльність у складних  умовах.

Закінчивши хореографічну школу та коледж мистецтв, Інна створила колектив сучасного танцю "Ліцей" у місті Бахмут, якому присвоїли звання "Народний".

Популярність "Ліцею" розійшлася за межі Донецької області та стала визнаною в усьому колишньому СНГ. Інна працювала з командами КВН, виступала із зірками сучасної естради та реалізувалася в різних мюзиклах та шоу-програмах. Паралельно, вона здобула вищу освіту з психології та педагогіки, а також закінчила магістратуру у Харківській Академії Мистецтв.

Інна продовжувала керувати своїм колективом навіть під час війни, але змушена була залишити рідне місце через воєнні дії та переїхати до міста Славутич. Там вона знову збирала учнів у свій "Ліцей", який швидко став улюбленим серед дітей міста.

Відео: https://fb.watch/pMB6c9mGhc/

Зараз Інна викладає хореографію в місцевій школі мистецтв та керує ансамблем "Юнність" та "Ліцеєм", де діти із задоволенням займаються та беруть участь у заходах міста, вивчаючи нові постановки та приймаючи участь у флешмобах.

Місто Славутич визнало талант Інни та високо оцінило її внесок у культурне життя міста. Її історія — це приклад визначеності та творчості, навіть у найважчих ситуаціях.

Важливо відчувати, що тебе приймають як частину спільності, що готова допомагати. Це створює надію та віру в краще майбутнє.

 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: