![Розпочались роботи з розбудови житла для ВПО у Славутичі: Місту потрібні люди - Фомічев фото Розпочались роботи з розбудови житла для ВПО у Славутичі: Місту потрібні люди - Фомічев фото](/storage/thumbs/520/k6O/wUD/slCWBKpZQEpdt7xaX3TMmQls-metaNDIxNTk5MzQwXzE2MTQ4Mzc2MDU1ODgwNzFfNjQ2OTQyNjk2MDcwNzUwNDE1NV9uLmpwZw==-.webp)
Мер Славутича Юрій Фомічев, на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що у місті розпочались роботи з розбудови житла для переселенців.
Вітаю, друзі!
Місту потрібні люди.
Розпочали роботу з розбудови житла на базі садочка "Джерельце" для людей, що були змушені переїхати в Славутич в наслідок бойових дій.
Для нових мешканців Славутича буде розроблено житловий модуль, який зможе працювати автономно, незалежно від функціонування дитячого садочка. Цей модуль спеціально адаптований для задоволення потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Міський голова, сподівається, що дитячий садок буде корисним для нових мешканців та їхніх дітей, адже це буде справжнє смарт-житло.
Графіки та технічні нюанси були ретельно перевірені та узгоджені з виконавцями та балансоутримувачем. Одним із ключових елементів цього проєкту є наявність укриття в дитячому садочку, що важливо для комфортного перебування дітей.
Проєкт отримав фінансування від міжнародної фінансової корпорації IFC - International Finance Corporation.
Юрій Фомічев, пообіцяв регулярно повідомляти про етапи реалізації цього проєкту.