Розпочались роботи з розбудови житла для ВПО у Славутичі: Місту потрібні люди - Фомічев

Мер Славутича Юрій Фомічев, на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що у місті розпочались роботи з розбудови житла для переселенців.

Мер Славутича Юрій Фомічев, на своїй сторінці у фейсбук повідомив, що у місті розпочались роботи з розбудови житла для переселенців.

Вітаю, друзі!
Місту потрібні люди.
Розпочали роботу з розбудови житла на базі садочка "Джерельце" для людей, що були змушені переїхати в Славутич в наслідок бойових дій.

Для нових мешканців Славутича буде розроблено житловий модуль, який зможе працювати автономно, незалежно від функціонування дитячого садочка. Цей модуль спеціально адаптований для задоволення потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Міський голова, сподівається, що дитячий садок буде корисним для нових мешканців та їхніх дітей, адже це буде справжнє смарт-житло.

Графіки та технічні нюанси були ретельно перевірені та узгоджені з виконавцями та балансоутримувачем. Одним із ключових елементів цього проєкту є наявність укриття в дитячому садочку, що важливо для комфортного перебування дітей.

Проєкт отримав фінансування від міжнародної фінансової корпорації IFC - International Finance Corporation.

Юрій Фомічев, пообіцяв регулярно повідомляти про етапи реалізації цього проєкту.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: