27 Січня 2024
1541
![Помітити серед негативу роботу, що заслуговує на вдячність фото Помітити серед негативу роботу, що заслуговує на вдячність фото](/storage/thumbs/520/ukb/MxL/WKX9CIVFyjj4TJ4EKWpeBEnx-metacGhvdG9fMjAyNC0wMS0yN18yMS00OC0zMyAoMykuanBn-.webp)
Серед них і працівниця КП «ЖКЦ», яка прибирає придомову територію будинку №14, Поліського кварталу.
![](/storage/media/8e/f8/8ef80ab2caff50f197face3877419440.webp)
Чи то сніг-мороз, чи дощова погода, чи шалена спека – вона за будь-яких погодних умов належно виконує свою роботу.
У ті дні, коли морози сягали позначки -10, ця маленька жінка, старанно, аж до самого асфальту, розчищала тротуар біля нашого дому.
![](/storage/media/34/e1/34e1bd4058567a3a8b5df08957e9794d.webp)
Здавалося, що лопата в її руках виглядала такою величезною і незграбною, а вона -такою маленькою і беззахисною. Але жінка вправно справлялася з цим інвентарем, попри мороз і вітер, залишаючи за собою ідеально розчищену придомову доріжку.
Вирішила підійти до неї. Привіталась та наважилась поспілкуватись. Познайомилися. Каже, звати Тетяна Котлобай.
![](/storage/media/2f/e2/2fe2d47f820a9a35ec5be4b2a076389c.webp)
Питаю, ви гарно виконуєте свою роботу, чи не важко?
«До фізичної праці привчена ще змалку, з 9-ти років уже працювала в колгоспі з дорослими жінками, де ланковою була моя тьотя.
У Славутичі з 1990 року. Працювала раніше у Єгоренка, тепер в ЖКЦ. А до цього - в першій школі», - розповідає вона.
![](/storage/media/0c/b4/0cb41836eab05cd4d356e8883ad62528.webp)
Зізнається, вчора погано почувалася, лежала, то допомагала донечка Ніна.
Цими днями, кажуть, вирують магнітні бурі – багато знайомих скаржиться на погане самопочуття. Та відповідальна двірниця не залишає без догляду довірену їй роботу, навіть за умов поганого самопочуття.
У відвертій розмові дізнаюся, що окрім своєї роботи, пані Тетяна допомогає ще і своїй колезі.
«У колеги інсульт, не працює рука і нога. А як же? Треба допомогти їй», - розказує жінка.
![](/storage/media/3e/e5/3ee536d0ae514fae7b1808b14a35740b.webp)
Мешканці нашого будинку з повагою ставляться до Тетяни, дехто навіть допомагає розчищати сніг після рясних опадів. Адже приємно, коли біля твого дому комфортно і чисто. А ще важливо, коли важку фізичну працю цінують.
![](/storage/media/0d/3e/0d3e528e013809dcaa1faff83cbd54b4.webp)
І такий результат якісно виконаної роботи двірника особливо помітно поряд з дорогою біля будинку, яку дорожники ніколи не чистять.
![](/storage/media/3a/49/3a49e84ebb0ea420e9644be922eeb898.webp)
Сусіди кажуть, щоб не зачепити чиюсь автівку (а їх завжди повно на тротуарі біля будинку) і не потрапити за це на штраф, водії, що чистять сніг, навіть і не намагаються наблизитись до цієї дороги.
![](/storage/media/f0/15/f015699e2e8d4779c1fff0819435b16d.webp)
![](/storage/media/a9/31/a931b920db960774aa968a5a1f9c8117.webp)
Хотілося б нагадати сусідам-водіям, які залишають свої авто біля дому на тривалий час, що поряд є кілька стоянок. А тротуар біля під’їздів – це місце для тимчасової зупинки.
![](/storage/media/44/95/449539a82c48607aaf33373c1763af13.webp)
Залишений на тривалий час ваш транспорт може ускладнити, до прикладу, доступності спеціалізованого транспорту (швидкої допомоги чи пожежної), транспортування хворого до машини, розвантаження габаритних речей, вивіз сміття, розчищення доріг та інше.
![](/storage/media/bf/19/bf19200426d28fd50dd4584f46cac782.webp)
А щодо роботи комунальних служб, то окрім зауважень і негативу потрібно вміти помічати і гарну роботу, яка заслуговує на вдячність, і також говорити про це.
Тому хочеться подякувати усім комунальникам і двірникам, які попри все намагаються добросовісно виконувати свою роботу. Ваша праця дуже важлива і потрібна для всіх нас. Дякуємо вам!
Олександра ЛАТИШЕВА
![](/storage/media/15/1f/151f80f50e8504d8a30916c82749ad85.webp)
![](/storage/media/20/59/2059fd2525ba96bac52079ab98aa8ca8.webp)
![](/storage/media/93/61/936160fb198c25b125a521e6ad2325b8.webp)
![](/storage/media/ac/c5/acc5fe5385e33b675b30876b463eec64.webp)
![](/storage/media/26/bd/26bd1c511669556708c05014447a981e.webp)