Міжнародний форум "United for Nature": Делегація на чолі з Міністром захисту довкілля відвідала Чорнобильську АЕС та зону відчуження

У рамках Міжнародного довкіллявого форуму "United for Nature. Agenda for Ukraine", який проходив 31 січня у Києві, делегація під керівництвом Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Руслана Стрільця, відвідала Чорнобильську АЕС та зону відчуження.

У рамках Міжнародного довкіллявого форуму "United for Nature. Agenda for Ukraine", який проходив 31 січня у Києві, делегація під керівництвом Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Руслана Стрільця, відвідала Чорнобильську АЕС та зону відчуження. Це вже другий форум під егідою United for Nature.

Учасники заходу включали в себе представників ряду країн, серед яких Міністр довкілля, водних та лісових ресурсів Румунії Мірча Фекет, Міністерка довкілля Молдови Йорданка-Родіка Йорданов, колишня міністерка навколишнього середовища Бразилії Ізабелла Тейшейра, а також представники посольств Румунії та Молдови в Україні.

Під час візиту на Чорнобильську АЕС, делегація отримала інформацію від виконуючого обов'язки генерального директора Сергія Мартинова щодо безаварійної роботи всіх об'єктів підприємства. Гості також оглянули новий безпечний кофайнмент та долучилися до екскурсії в основному об'ємі простору під аркою, під час якої помічник генерального директора ДСП ЧАЕС, Сергій Калашник, розповів про історію будівництва та особливості експлуатації цієї унікальної споруди.

Під час подорожі до зони відчуження гості також відвідали радіолокаційну станцію «Дуга» та колишнє місто енергетиків Прип'ять. Це дозволило іноземним делегатам особисто побачити наслідки екологічних втрат внаслідок російської окупації, яка тривала протягом 36 діб у лютому-березні 2022 року.

[GALLERY-295]

Фото: Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: