Успішна подорож КДЮСШ - ОЛІМП: Дівчата зі Славутича вийшли до фіналу чемпіонату України з футзалу

У світлі спортивних подій, команда дівчат КДЮСШ -ОЛІМП м. Славутича здобула вражаючий успіх, вийшовши до Фіналу Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2009-2010 років народження у Вищій лізі.

У світлі спортивних подій, команда дівчат КДЮСШ -ОЛІМП м. Славутича здобула вражаючий успіх, вийшовши до Фіналу Чемпіонату України з футзалу серед команд дівчат 2009-2010 років народження у Вищій лізі. Під керівництвом тренера Володимира Панченка, команда продемонструвала виняткові результати на півфінальних іграх у Черкасах, які відбулися з 1 по 2 лютого 2024 року.

У змаганнях, де взяли участь чотири групи, команда з Славутича виявилася неперевершеною. Спортсменки продемонстрували вражаючі навички та відданість, здобувши перемогу над командами з Одеси з рахунком 7-4, Черкас - 10-0 та Сінельніково - 7-0.

Зазначимо, що це вже друга футбольна команда КДЮСШ -ОЛІМП м. Славутича, яка вийшла до фіналу Чемпіонату України з футзалу (Вища ліга) у своїй віковій категорії. Невдовзі ще одна команда, складена з наймолодших спортсменок 2011-12 років народження, змагатиметься за право виходу до фіналу.

Ми віримо у наших талановитих спортсменок та тренерський штаб і тримаємо за них кулачки, очікуючи нових перемог та гідних виступів у фінальних змаганнях. Успіху та наснаги їм на цьому захоплюючому спортивному шляху!

[GALLERY-301]

Фото: Володимир Панченко

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: