Міжнародний день Бариста: як малюють на каві у Славутичі (відео)

6 лютого відзначається Міжнародний день Бариста - свято для тих, хто вміє створювати справжнє мистецтво з кавою. Професія бариста, яка виникла у сонячній Італії, стала популярною в Америці на початку 80-х років 20 століття.

6 лютого відзначається Міжнародний день Бариста - свято для тих, хто вміє створювати справжнє мистецтво з кавою.

Професія бариста, яка виникла у сонячній Італії, стала популярною в Америці на початку 80-х років 20 століття.

У перекладі з італійської мови слово "Бариста" означає бармен, фахівець з приготування кави. Це людина, здатна правильно зварити каву і грамотно її подати.

За італійськими традиціями, бариста повинен готувати еспресо та його варіації (ристрето, лунго), а також напої на основі еспресо: капучино, лате, корето тощо.

Бариста — професія молода, їй приблизно 50 років.

Серед барист проводяться національні та світові чемпіонати в різних номінаціях.

У місті Славутичі ця професія також має своїх прихильників та шанувальників. Багато молодих людей працюють у кафе, навчаючись мистецтву приготування кави та вдосконалюючи свої навички кожен день. Деякі майстри вміють навіть малювати на каві молоком, що стає справжнім бонусом для клієнтів та додає настрою на весь день.

Проте, мистецтво малювання на каві - це не лише талант, а й результат довгого і старанного навчання. Щоб стати справжнім майстром кавового мистецтва, потрібно вивчити техніку, оволодіти вправністю рухів та мати чутливість до деталей. Тільки в такий спосіб можна створити кавовий шедевр, який прирівнюється до ювелірної роботи.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fslavutich.cn.ua%2Fvideos%2F744987300626357%2F&show_text=false&width=269&t=0" width="269" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true"></iframe>

Таким чином, Міжнародний день Бариста - це чудова нагода вшанувати цих талановитих фахівців, які принесли в світ кави не лише смак та аромат, але й справжнє мистецтво. Нехай кожен ковток кави буде не лише зарядом енергії, але й джерелом натхнення та насолоди! Тому замовляючи 6-го лютого каву - не забудьте привітати зі святом того, хто її приготує. І не соромтеся залишати чайові на мрію.

Ольга МЕЛЬНИК

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: