![Розкриваємо потенціал: Гімназисти "КрОКус" запускають освітній проєкт "Макет нашої громади" фото Розкриваємо потенціал: Гімназисти "КрОКус" запускають освітній проєкт "Макет нашої громади" фото](/storage/thumbs/520/YvG/8sG/I3m4wLL2jv8Ho4BjQU3ILn18-metaMjAyNC0wMi0wOV8xMS0zOC0yMi5wbmc=-.webp)
Гімназія "КрОКус" у Славутичі гордо повідомляє про старт нового освітнього проєкту, який втілюється учнями 3-4 класів. Ініційований проєкт в рамках плану дій "Відновлення та безперервність освітнього процесу," "Макет нашої громади" об'єднує юних громадян в творчому висловленні та аналізі.
Перший етап: "Стартер: разом, розумніше, ефективніше" пройшов із вивченням поняття "спільнота". Учні розглянули потужність колективної діяльності, визначили проблеми та цілі проєкту. Основний акцент був зроблений на меседжі "Славутич - місто молоді та спорту!".
І хоча це лише перший крок, гімназістиві "КрОКуса" ще чекає 4 захопливих етапи. Що вийде з цього колективного зусилля? Гарантуємо - буде цікаво та корисно!
Фото: Facebook: Славутицька гімназія "КрОКус"