![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото](/storage/thumbs/520/0Iv/PwO/ykWLAh6E253Xp3jlYTLoWl5L-metaNDIyNzA5MTM2XzkyNzM4NTQwMjcyMDQwN183NzAxNzM3MjU2MTcyNDI1MzEyX24uanBn-.webp)
9-10 лютого вчителі початкових класів, української мови і літератури міста Славутича долучилися до тренінгу "Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат". Ініціатива керівника ЗЗСО №1 Наталії Бардакової отримала підтримку міського голови Юрія Фомічева, начальниці управління освіти і науки Ніни Єрьоміної, та координатора тренінгу від управління освіти і науки Галини Сополєвої.
Навчання відбулося за участі громадської спілки "Освіторія" та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України (МОН) у масштабному проєкті "Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат". Вчителі здобували знання як онлайн, так і очно, активно брали участь у тренінгах з різних напрямків освіти.
Учасники проєкту навчилися вимірювати та долати освітні втрати в учнів початкової та середньої школи, зокрема в галузях читання, письма, математики, української мови і літератури. Вчителі показали високий рівень професіоналізму та ініціативності, демонструючи зацікавленість у навчанні і бажання подолати труднощі, з якими зіткнулися їхні учні через воєнні події.
Тренінг був проведений пані Антоніною Харитоновою, вчителкою української мови і літератури, яка є сертифікованою тренеркою НУШ та має великий досвід роботи в галузі освіти. Всі учасники отримають сертифікати по завершенню тренінгу.
Освітянська спільнота вчителів початкових класів та вчителів української мови і літератури міста Славутича та Любеча щиро дякує за проведене навчання пані Харитоновій Антоніні та пані Білоусовій Надії. Разом ми подолаємо всі труднощі для майбутнього освітнього покоління!
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №1 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №1](https://slavutych.info/storage/4430/conversions/hL2Z3n5GuRe0Jjw3HShPtmDAvUTxDV-metaNDIyNDMyMDk5XzkyNzM4NTI2NjA1Mzc1NF82NDQ5MjEzNjExMzM0MTAxMzMwX24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №2 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №2](https://slavutych.info/storage/4431/conversions/egsKeb7IVGux1PNL6MbRam9tnyAwNw-metaNDIyNDQ5MDI4XzkyNzM4NTE1OTM4NzA5OF82MjQ4NjM4NTc4OTg4ODM2ODI4X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №3 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №3](https://slavutych.info/storage/4432/conversions/nwMRGMtOGFge687S7baVkvJ91gAY73-metaNDIyNTU0OTE1XzkyNzM4NTIxMjcyMDQyNl84NTQ4NTE1MzUwMTE3NTYzNjg1X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №4 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №4](https://slavutych.info/storage/4433/conversions/1dCGn35DOJH9RnQ319bg2RuxxTcCfE-metaNDIyNTYwMjUyXzkyNzM4NTExMjcyMDQzNl80ODgzNzMxMzMwODA3ODYzMTIyX24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №5 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №5](https://slavutych.info/storage/4434/conversions/jJuWkWIXLPgsI544TbK8ulWgUh5WkA-metaNDIyNTY1MjAyXzkyNzM4NTMwMjcyMDQxN18yMjUwMjA2MjQyMjAyNDkyNzUxX24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №6 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №6](https://slavutych.info/storage/4435/conversions/9qlfAQiwTt4frHxFcz0J2xU8cj7hi4-metaNDIyNTc2MzMzXzkyNzM4NTEzOTM4NzEwMF80NjYwNDc0NzM1MzI4MTI3MTQ0X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №7 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №7](https://slavutych.info/storage/4436/conversions/b0fF1nMsTbQPcBmdpxxzBrkM0caQeS-metaNDIyNTg2NTM3XzkyNzM4NTM2NjA1Mzc0NF82OTQ3NDk3MzQ2ODczOTg2OTY5X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №8 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №8](https://slavutych.info/storage/4437/conversions/AFWFtGvbH4de8prctuJ7le7SVR4smb-metaNDIyNjEwOTg4XzkyNzM4NTI3NjA1Mzc1M183MTMyOTExODU2NjMxNjQ4MDA2X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №9 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №9](https://slavutych.info/storage/4438/conversions/RTxujmDaP77snYN7s7RBGIQQ43MCJh-metaNDIyNjExMDE2XzkyNzM4NTE2NjA1Mzc2NF83Nzg3NjM3NjEzODQxODEzNjQyX24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №10 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №10](https://slavutych.info/storage/4439/conversions/wGiljsfPl6RbCMMRaYkD1D8P1Syqfl-metaNDIyNjExNDIzXzkyNzM4NTE0NjA1Mzc2Nl82NDM1MzA4MzI3MTExODI3MjA1X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №11 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №11](https://slavutych.info/storage/4440/conversions/vHbENKYYG8oNdNSbqiX4olXRWUAwoU-metaNDIyNjE1MjM5XzkyNzM4NTI5NjA1Mzc1MV8yMjkyMzEyMTM0MzA2MjU4MDI1X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №12 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №12](https://slavutych.info/storage/4441/conversions/P2Ntxxtz88UfME1AJ2T04xnBHaUmGb-metaNDIyNjI0NjUyXzkyNzM4NTEyMjcyMDQzNV8yNDQwNDMwNDcxOTAxNDc5NTk5X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №13 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №13](https://slavutych.info/storage/4442/conversions/T5JVbEpMvvySppilK4A4oyCu9v7v6A-metaNDIyNjMyMzkzXzkyNzM4NTMxNjA1Mzc0OV8xNDgyODc3NjE3NDEwMzY2Mjg4X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №14 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №14](https://slavutych.info/storage/4443/conversions/IBOuBWTehUMbEJMofGyA1xaTQDGKXG-metaNDIyNjMzNzA5XzkyNzM4NTMzNjA1Mzc0N18xNTQ1NzIzODAxNjMzNjY1MTQ1X24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №15 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №15](https://slavutych.info/storage/4444/conversions/dYaGjj2Wz8PVdwlidVzespUnzRN4bb-metaNDIyNzAwMzk1XzkyNzM4NTE5NjA1Mzc2MV82MDg0OTE2NDAxNzU3OTIwNzAyX24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №16 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №16](https://slavutych.info/storage/4445/conversions/1KJ8owqVyXv6JrVE7WKDL18sOi4YEw-metaNDIyNzA5MTM2XzkyNzM4NTQwMjcyMDQwN183NzAxNzM3MjU2MTcyNDI1MzEyX24uanBn--preview.webp)
![Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №17 Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу фото №17](https://slavutych.info/storage/4446/conversions/zTuznArtzmdKECdhpKdHxx0TEDxLvV-metaNDIyOTcxNDM2XzkyNzM4NTM5MjcyMDQwOF8zMDMzNDg1NTc2NzM5MzE1Mjc1X24uanBn--preview.webp)
Фото: Управління освіти і науки Славутицької міської ради