Подолання освітніх втрат: Вчителі Славутича та Любеча активно долучились до освітнього курсу

9-10 лютого вчителі початкових класів, української мови і літератури міста Славутича долучилися до тренінгу "Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат".

9-10 лютого вчителі початкових класів, української мови і літератури міста Славутича долучилися до тренінгу "Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат". Ініціатива керівника ЗЗСО №1 Наталії Бардакової отримала підтримку міського голови Юрія Фомічева, начальниці управління освіти і науки Ніни Єрьоміної, та координатора тренінгу від управління освіти і науки Галини Сополєвої.

Навчання відбулося за участі громадської спілки "Освіторія" та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України (МОН) у масштабному проєкті "Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат". Вчителі здобували знання як онлайн, так і очно, активно брали участь у тренінгах з різних напрямків освіти.

Учасники проєкту навчилися вимірювати та долати освітні втрати в учнів початкової та середньої школи, зокрема в галузях читання, письма, математики, української мови і літератури. Вчителі показали високий рівень професіоналізму та ініціативності, демонструючи зацікавленість у навчанні і бажання подолати труднощі, з якими зіткнулися їхні учні через воєнні події.

Тренінг був проведений пані Антоніною Харитоновою, вчителкою української мови і літератури, яка є сертифікованою тренеркою НУШ та має великий досвід роботи в галузі освіти. Всі учасники отримають сертифікати по завершенню тренінгу.

Освітянська спільнота вчителів початкових класів та вчителів української мови і літератури міста Славутича та Любеча щиро дякує за проведене навчання пані Харитоновій Антоніні та пані Білоусовій Надії. Разом ми подолаємо всі труднощі для майбутнього освітнього покоління!

[GALLERY-326]

Фото: Управління освіти і науки Славутицької міської ради 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: