![У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото](/storage/thumbs/520/8cP/l36/eUEHulgyElXEgLAzoHD0Cooo-metaNDI4MDA5NzE3XzEyMjExODY1NTE3MjE5MTYxOF8yMTE3MzIwMDIwNzgwMTA0OTU0X24uanBn-.webp)
Учні ліцею подалися в захоплюючу подорож у світ традиційного українського мистецтва, завдяки майстер-класу від видатної майстрині Наталії Козленко. Захід виявився цікавим та пізнавальним, молодь не лише дізналася історію українських ляльок, а й самостійно спробувала створити власні національні обереги.
Мистецтво виготовлення ляльок-оберегів — це не просто ремесло, це спадщина, що перейшла від покоління до покоління. Наталія Козленко, яка вже не одне десятиліття присвячує своє життя творчості, поділилася з юними талантами усією глибиною та значущістю цієї традиції.
Ляльки-обереги, виготовлені учнями, стали втіленням родинного єднання та поколіннєвих зв'язків. Кожен елемент, кожна деталь мала своє особливе значення, а кожен твір став своєрідним оберегом, що призначений захищати та приносити щастя.
Майстер-клас від Наталії Козленко став чудовим внеском у розвиток та популяризацію української культури серед молоді.
![У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото №1 У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото №1](https://slavutych.info/storage/4699/conversions/pY1YAhe9SNy8MGRFwxmXt03q84jFQk-metaNDI4MTI2NjYxXzEyMjExODY1NTE5NjE5MTYxOF81ODIxMzczMzM2NDIwNDQyNTU5X24uanBn--preview.webp)
![У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото №2 У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото №2](https://slavutych.info/storage/4700/conversions/dQakzFAnLecQJRiLxnIY3vdajbctse-metaNDI4MDc3MDA5XzEyMjExODY1NTIyNjE5MTYxOF85MjMwNzM2NTk3NDY1NDU0MzBfbi5qcGc=--preview.webp)
![У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото №3 У Славутицькому ліцеї пройшов майстер-клас зі створення ляльок-оберегів від Наталії Козленко фото №3](https://slavutych.info/storage/4701/conversions/zD9p3vTDJlic3SnDc4v3MNof9eMLh2-metaNDI3OTc1OTYwXzEyMjExODY1Njk4NDE5MTYxOF83NDY4NDU3NDExMjU2NzYwNjgyX24uanBn--preview.webp)
Фото: Славутицький Ліцей