Шкільна зустріч, що ламає стереотипи про гендер у професіях в Славутицькому ЗЗСО №1

У рамках реалізації плану заходів з гендерно-інклюзивного підходу в освітньому процесі, учні 9-х та 11 класів Славутицького ЗЗСО №1 взяли участь у захоплюючій інформаційно-консультаційній зустрічі.

У рамках реалізації плану заходів з гендерно-інклюзивного підходу в освітньому процесі, учні 9-х та 11 класів Славутицького ЗЗСО №1 взяли участь у захоплюючій інформаційно-консультаційній зустрічі. Під гаслом "Професії без обмежень: гендерні стереотипи" вони зустрілися з двома видатними представниками абсолютно різних професій, які стали джерелом натхнення для молодого покоління.Гості заходу:

Людмила Корницька – капітан пароплаву з міста Гола Пристань.
Максим Барбаш пекар, власник круасарні у Славутичі.

Учасники заходу дізналися захопливу історію про те, як Людмила вирішила обрати шлях в морському флоті та стати капітаном пароплаву. Вона підкреслила, що жінкам належать рівні можливості в будь-якій сфері, включаючи морську.

"Мрійте велико і не бійтеся вирушати в невідоме!", – закликала Людмила.

Другий гість, Максим, поділився своєю несподіваною історією успіху в області пекарства та підкреслив, що щастя полягає в роботі тим, що тобі подобається.

"Пекарське мистецтво в багатьох країнах - це чоловіча справа, то ж не бійтеся висловлювати свої таланти в цій чудовій галузі!", – заохочив Максим.

Ця зустріч стала важливим кроком у розбитті гендерних стереотипів та розширенні горизонтів учнів. Організатори висловлюють вдячність Людмилі та Максиму за відвертість та вражаючі історії успіху. Нехай цей захід надихає молодь обирати професії з відкритим серцем та упевненим кроком у майбутнє!

[GALLERY-352]

Фото: Славутицький ЗЗСО #1

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: