Світло об'єктиву: Чернігівська фотовиставка про незалежність, війну і життя. Фоторепортаж

В Чернігові, у бібліотеці Короленко, відбулася щорічна звітна фотовиставка Чернігівської обласної організації НСФХУ. Участь у виставці взяли 14 фотографів, включаючи вашого покірного слугу.

В Чернігові, у бібліотеці Короленко, відбулася щорічна звітна фотовиставка Чернігівської обласної організації НСФХУ. Участь у виставці взяли 14 фотографів, включаючи вашого покірного слугу. У цей важливий час, коли Україна бореться за незалежність, фотографи Чернігівщини активно вносять свій внесок у цю боротьбу через фотографію.

Деякі з них служать у ЗСУ, інші займаються волонтерством або надають підтримку через донати. Незважаючи на це, фотографи не припиняють фіксувати події в гарячих точках, а також в інших місцях в Україні та за її межами.

У своїй творчості фотографи в окремих світлинах знаходять відображення як воєнних подій і наслідків російської агресії, так і повсякденного життя поза воєнною зоною. Фотомитці відстоюють свою лінію на культурному фронті, беручи участь у численних виставках і конкурсах. Однією з них є звітна фотовиставка Чернігівської обласної організації НСФХУ під назвою "На стороні світла", яка презентувалася в Києві.

Серед видатних фотомитців є Віктор Кошмал, який у минулому році святкував своє 70-річчя. Він не лише вразив громаду Чернігова та Чернігівщини виставкою "Фоторепортаж як стиль життя", але також отримав визнання на декількох міжнародних виставках. Вітаючи друга з ювілеєм, я дізнався про його багаті досягнення тільки під час відкриття фотовиставки.

Сергій Тарабара, очільник організації, також відзначився декількома золотими медалями на конкурсах, був членом журі і співавтором творчих проектів.

На виставці були представлені світлини 14 авторів, серед яких Олександр Алендар, Роман Виленський, Роман Закревський, Марія Петренко, Аліна Андреєва, Вадим Івкін та інші. Роботи різних жанрів та тематик показують погляди та роздуми авторів про сучасне життя.

Фотовиставка доступна для відвідувачів у читальній залі бібліотеки Короленко. Захоплююче спостереження за виразною мовою фотографії допомагає розуміти та відчувати важливі аспекти нашого життя.

Член ЧОО НСФХ України Вадим Івкін

[GALLERY-353]

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: