Пам'ять про Небесну Сотню: Учасниця Майдану відвідала Молодіжний Простір Славутича

20 лютого – це день, який назавжди увійде в історію України як символ відданості, мужності і патріотизму. Цього дня у 2014 році на Майдані Незалежності в Києві відбулась масова стрілянина 20 лютого. Сотні мирних протестувальників стали жертвами неправомірного застосування сили з боку влади.

20 лютого – це день, який назавжди увійде в історію України як символ відданості, мужності і патріотизму. Цього дня у 2014 році на Майдані Незалежності в Києві відбулась масова стрілянина 20 лютого. Сотні мирних протестувальників стали жертвами неправомірного застосування сили з боку влади.

Ця трагедія стала витоком революційного руху, відомого як Євромайдан. Представники "Небесної сотні" – молоді люди, які стали символами справедливості та відданості ідеї свободи. Свобода, яку ми маємо сьогодні, була виборована кров'ю і жертвами тих, хто стояв на Майдані, захищаючи ідеали демократії та гідності. Тому важливо, щоб молоде покоління пам'ятало про ці події, про героїзм та самовідданість тих, хто віддав життя за свободу.

Славутич, як і багато інших міст України, вшановує пам'ять Героїв Майдану та Небесної сотні. Молодіжний простір міста активно долучається до різноманітних ініціатив, спрямованих на підтримку і уважне ставлення до пам'яті тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність.

Важливою частиною заходу був тренінг, який провела Яніна Василенко – очевидець подій на Майдані. Її участь в заході стала важливим елементом для молоді, оскільки вона поділилася своїм особистим досвідом та враженнями від участі в революційних подіях.

Тренінг, проведений Яніною Василенко, став можливістю для молоді долучити свої знання та розуміння подій Майдану, почути реальні розповіді історичного свідка. Яніна поділилась не лише фактами а й особистими переживаннями.

Яніна разом з іншими активістами та освітянами продовжуватиме працювати над тим, щоб зберегти та передати наступним поколінням пам'ять про той період історії, який назавжди змінив Україну. Бо тільки пам'ять про минуле дозволяє нам розуміти сьогодення та будувати майбутнє на засадах гідності, свободи та демократії.

Під час тренінгу обговорювалися не тільки минулі події, але і важливі аспекти сучасного суспільства. Учасники заходу висловлювали свої погляди на те, як пам'ять про Героїв Майдану впливає на сучасні покоління та які вони бачать шляхи розвитку України.

Молодь активно обговорювала історію подій, ділились своїми думками та емоціями. Це не лише вшанування минулого, а й прагнення зберегти та передати цінності незалежності та гідності на майбутнє.

Молодіжний простір Славутича став платформою для обговорення сучасних викликів та завдань, з якими стикається українське суспільство.  

Захід  проходив в Молодіжному просторі в межах проєкту «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді» програми USAID «Мріємо та діємо», яка виконується IREX. Проєкт "МолодьТуТ" реалізується у партнерстві з NGO Youth Platform \ ГО "Молодіжна Платформа".

Фото, відео: Ольга Мельник

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: