![Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото](/storage/thumbs/520/uFT/3oE/Q3wUTphhcTIPj4mgQ6K2t7Hq-metacGhvdG9fMjAyNC0wMi0xOF8xNS0xOS00NCAoMikuanBn-.webp)
Освітній центр "Осяяння" HAPPY SCHOOL вже успішно функціонує другий рік, пропонуючи новий стандарт освіти у місті. Засновницею цього закладу є вчитель з великим досвідом роботи, Мех Галина Володимирівна, та її дочка, Мех Христина Олександрівна.
Основною метою центру є надання якісних освітніх послуг учням 1-го та 2-го класів з основ наук у комфортних умовах. Завдяки невеликій кількості дітей у класі (до 10), кожній дитині надається індивідуальна програма розвитку відповідно до її потреб та розвитку.
Навчальні заняття організовані згідно з типовим навчальним планом та програмою, базованими на державних стандартах початкової освіти та концепції Нової Української Школи. Діти офіційно зареєстровані у державній школі, а навчаються у приватній, і проходять атестацію в кінці року, отримуючи свідоцтва досягнень.
Освітній центр "Осяяння" пропонує унікальну атмосферу, де панує дух поваги, довіри, свободи, відповідальності та доброзичливої взаємодії. Ключовим принципом є педагогіка партнерства, яка передбачає якісну та системну взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу.
Центр пропонує комфортні умови для навчання, як фізичні, так і психологічні. Впроваджуючи альтернативні методи навчання, дієвий та результативний комплексний підхід, діти отримують можливість досліджувати та застосовувати знання на практиці як в групах, так і індивідуально.
Освітній центр "Осяяння" HAPPY SCHOOL - це не лише альтернативний освітній заклад, але і місце для навчання, виховання та розвитку творчих особистостей. Цінність закладу полягає в його здатності формувати дітей, здатних творити добро та змінювати себе та світ на краще, відповідаючи вимогам сучасного світу.
![Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №1 Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №1](https://slavutych.info/storage/4942/conversions/M95lOFXvQnGeyUjzLhw3KXVagWOb8g-metacGhvdG9fMjAyNC0wMi0xOF8xNS0xOS00NCAoMykuanBn--preview.webp)
![Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №2 Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №2](https://slavutych.info/storage/4943/conversions/hrMZ0aWzlieB9jiQbSwXHx1BvKMB6y-metacGhvdG9fMjAyNC0wMi0xOF8xNS0xOS00NCAoNCkuanBn--preview.webp)
![Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №3 Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №3](https://slavutych.info/storage/4944/conversions/7D5GYP0531tJXWuAdn9RLEzqmQWP8C-metacGhvdG9fMjAyNC0wMi0xOF8xNS0xOS00NCAoNSkuanBn--preview.webp)
![Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №4 Осяяння HAPPY SCHOOL: Два роки новаторської освіти в Славутичі фото №4](https://slavutych.info/storage/4945/conversions/yZBLcFZpOyZj4Z6myE3wb0DYvCQWqu-metacGhvdG9fMjAyNC0wMi0xOF8xNS0xOS00NC5qcGc=--preview.webp)
Фото, відео: Ольга Мельник