Завантаження ...
Новобудови Києва

Славутичанка Христина Гоман виборола золоту медаль на Кубку Європи з дзюдо!

Славутичанка Христина Гоман виборола золоту медаль на Кубку Європи з дзюдо! фото

Відбувся другий етап Відкритого Кубка Європи з дзюдо у Варшаві, Польща, який приніс нові триумфи для збірної України. У фіналі вагової категорії понад 78 кг Христина Гоман виборола золоту медаль, перемігши Коралі Хайме з Франції.

Наши дзюдоїсти продемонстрували високий рівень майстерності, у загальнокомандному заліку Україна посіла 4-те місце серед 37-ми країн.

Наступний етап у дзюдо буде третій етап серії Grand Slam, який відбудеться 1-3 березня у Ташкенті, Узбекистан. Українські атлети готуються продовжувати свої успіхи та визначати стандарти в світі дзюдо.

Дякуємо ЗСУ за можливість тренуватися та виступати. Будемо слідкувати за нашими спортсменами на міжнародних аренах! Вітаємо Христину Гоман! Пишаємось!