Відкритий кубок з важкої атлетики пам'яті Героя Олександра Яроша у Славутичі

В Славутичі відбувся відкритий кубок з важкої атлетики пам'яті захисника України Олександра Яроша. У турнірі взяли участь спортсмени з Чернігова, поділені на два потоки.

В Славутичі відбувся відкритий кубок з важкої атлетики пам'яті захисника України Олександра Яроша. У турнірі взяли участь спортсмени з Чернігова, поділені на два потоки.

У першому потоці брали участь жінки та юнаки вагової категорії від 30 до 55 кг, у другому - чоловіки вагою від 61 кг та більше. Головний суддя змагань, тренер КДЮСШ Юрій Каленський, розповів, що в турнірі взяли участь понад 30 спортсменів з Чернігова, готуючись до Чемпіонату України серед юнаків та дівчат.

За підсумками змагань чотирьох тяжкоатлетів із Славутича беруть до збірної команди Київської області для участі в Чемпіонаті України серед спортсменів до 17 років. Найкращі результати славутичан у першості Київської області внесли їх до турнірної таблиці відкритого кубка з важкої атлетики м. Славутича пам'яті Олександра Яроша, у минулому вихованця відділення важкої атлетики у Славутичі.

У першому потоці визначились: Кузнецова Софія, Зубець Степан, Євдокімов Матвей, Семенов Єгор, Хріпунов Костянтин. Результати Вікторії Карпець, Ростислава Лисогора, Вадима Зубця, Арсенія Вірцана, Максима Прядка внесені в турнірну таблицю відкритого Кубка Славутича. 

Тренери Юрій Каленський і Генадій Зубець висловили слова вдячності колективу басейну "Лазурний", фірмі "Діора", керівник В. Павленко, П. Піскун, А. Курилев, С. Понамаренко та іншим небайдужим славутичанам за можливість проведення змагань.

Після перерви розпочалися змагання спортсменів другого потоку. Найкращі результати в змаганнях показали представники Чернігова з ДЮСШ "Атлет" – Олексій Наливайко (сума 290 кг), кандидати в майстри спорту Євген Полевиченко (сума 262 кг) і Микита Недій (сума 255 кг).

[GALLERY-385]

 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: