29 Лютого 2024
534
![Симуляція змін: Прийми участь у заході "Молодь проти влади" фото Симуляція змін: Прийми участь у заході "Молодь проти влади" фото](/storage/thumbs/520/Nqr/IfJ/u7qUGwGwF5mNeIp0dF8SDaJL-metaNDI5NTgyODg1XzM4NTEwOTQ3NzQ4OTM5Nl8xNTMxODUwMjc1NjE0OTY3MjAyX24uanBn-.webp)
Молодіжний простір запрошує всіх бажаючих прийняти участь у симуляційній грі "Молодь vs влада". Учасники розділяться на дві команди та отримають ролі, щоб відтворити реальні процеси. Гра сприятиме розвитку навичок ораторського мистецтва, командної роботи та дозволить краще розібратися в управлінні містом.
Дата: 29 лютого Місце та час проведення доступні після реєстрації за посиланням: [Посилання на реєстрацію]
Подія входить в рамки проєкту "МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді" програми USAID Ukraine та реалізується IREX International. Проєкт "МолодьТуТ" в партнерстві з NGO Youth Platform.
Фото: Facebook: Молодіжний простір м. Славутич