7 Березня 2024
308
![Журналістка відомого видання відвідала Соціально-психологічний центр Славутича фото Журналістка відомого видання відвідала Соціально-психологічний центр Славутича фото](/storage/thumbs/520/PMD/5F5/VBeDWrpfAbt2ZRFrl1bo2KHD-metaNDMwMDQxMjE2XzgxMzM4NTkzMDgzMzYzOV81MzgxNzAyNjUyMTk1MDQ2NzRfbi5qcGc=-.webp)
5 березня журналістка Валерія Павленко відвідала Соціально-психологічний центр у місті Славутич. Метою її візиту стало вивчення найкращих практик з надання психосоціальної підтримки ветеранам, військовослужбовцям та їх сім'ям.
Працівники центру представили журналістці проекти з реінтеграції ветеранів у цивільне життя, інноваційні підходи до їх адаптації на робочому місці та у громадах. Під час зустрічі з ветеранами-відвідувачами центру журналістка дізналась про їх участь у різноманітних активностях.
Накопичений матеріал Валерією Павленко буде використаний для поліпшення системи психологічної та соціальної допомоги ветеранам та членам їх сімей.
Фото: Facebook: Соціально-психологічний центр м.Славутич