Співпраця для Майбутнього: АРР Славутича та АРР Чернігівської області підписали меморандум про співробітництво

Агентство регіонального розвитку м.Славутич займається активізацією співпраці для сприяння економічному та культурному розвитку міста.

Агентство регіонального розвитку м.Славутич займається активізацією співпраці для сприяння економічному та культурному розвитку міста.

Останнім досягненням стало підписання Меморандуму про співробітництво між Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради та Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області. Це об'єднання має сприяти реалізації спільних проєктів у сфері соціально-економічного та культурного розвитку, а також передачі досвіду та знань.

Ключові напрямки співпраці включають економіку та інвестиційну діяльність, підтримку підприємництва, цифровізацію територіальних громад, організацію спільних заходів, а також залучення партнерських та донорських організацій. Обидві сторони вже внесли свій внесок у розвиток громад, і підписання Меморандуму визначає новий етап в їхній спільній роботі.

Агентство регіонального розвитку м.Славутич та Агенція регіонального розвитку Чернігівської області розглядають співпрацю як інструмент для подолання викликів сьогодення та розвитку дружніх та партнерських відносин. Це партнерство обіцяє стати важливим кроком у напрямку сталого розвитку обох регіонів.

Фото: Facebook: Агентство регіонального розвитку м.Славутич

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: