Змагання з черлінденгу у Славутичі: ІІ етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"

Управління освіти і науки Славутицької міської ради повідомляє, що у спортивному залі Славутицького ліцею, 8 березня 2024 року, відбулися захоплюючі виступи з черліденгу, що відзначають ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед шкіл міста Славутича під гаслом "Разом переможемо".

Управління освіти і науки Славутицької міської ради повідомляє, що у спортивному залі Славутицького ліцею, 8 березня 2024 року, відбулися захоплюючі виступи з черліденгу, що відзначають ІІ (територіальний) етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" серед шкіл міста Славутича під гаслом "Разом переможемо". У цих змаганнях взяли участь три команди від закладів загальної середньої освіти.

Команда Славутицького ЗЗСО №1 "The 1st" здобула переконливу перемогу, отримавши звання "Переможець територіального етапу змагань з черліденгу". Ця команда випередила інших учасників та представлятиме місто на районних змаганнях. Друге місце зайняла команда Славутицького ЗЗСО №3 "Гравітація", а бронзовим призером стала команда "КРОКУС" Славутицької гімназії "КрОКус".

Організатори висловлюють щиру подяку вчителям фізичної культури, які підготували команди: Олені Гапоненко, Єлизаветі Бондарук, Ігору Хоцяновському, Ірині Балан, Олені Клименко; а також суддям Юлії Красківській та Аліні Коваленко за їхню справедливу оцінку та професіоналізм.

Вітаємо юних спортсменів і висловлюємо вдячність за створення чудових умов для проведення змагань Славутицькому ліцею. Захопливі виступи та підтримка глядачів додали емоційної насолоди події. Всі разом перемагаємо у світі спорту!

[GALLERY-414]

Фото: Facebook: Управління освіти і науки Славутицької міської ради

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: