![По дорозі у Брюссель: Зустріч Юрія Фомічева з представниками Латвійської дипломатії фото По дорозі у Брюссель: Зустріч Юрія Фомічева з представниками Латвійської дипломатії фото](/storage/thumbs/520/zN5/YNa/nOBUjWRr8bi9uJV9yfGyRA0Y-metaNDMxNDQ0MDczXzE2NDEyOTA2NzI5NDI3NjRfNTc2MjM5MDYzMTI5Nzk0NjMxNl9uLmpwZw==-.webp)
Сьогодні, по дорозі з Славутича в Брюссель на засідання Правління «Угоди мерів - Схід», наш мер Юрій Фомічев мав зустріч з Juris Poikāns - Надзвичайним і Повноважним послом Латвійської республіки в Польщі, а також Латвійської республіки в Україні! Юріс залишається справжнім другом України та Славутича зокрема.
Під час зустрічі обговорили можливі напрямки продовження співпраці та просування інтересів України в Європі. Також вони згадали чудові часи зустрічей в Славутичі в дитячому садочку Маріте.
Юріс і сьогодні залишається справжнім другом України та Славутича зокрема.
Обговорили можливі напрямки продовження співпраці та просування інтересів України в Європі. Та згадали чудові часи зустрічей в Славутичі в Марите Заклад Дошкільної Освіти
Дякую, Друже за постійну підтримку і допомогу! - написав міський голова на своїй сторінці у фейсбук
Мер Славутича висловив подяку своєму другу за постійну підтримку і допомогу. Чекаємо новин з засідання Правління «Угоди мерів - Схід»
Фото: Facebook Юрій Фомічев